Monitor Audio Studio
 

Monitor Audio przedstawia nową serię, w której skład wchodzą kolumny podstawkowe oraz dedykowane im standy. Nowe monitory wyposażone są w rozwiązania wcześniej stosowane we flagowej serii Platinum II.

Co ciekawe, nowość od Monior Audio ma cenowo plasować się około serii Gold tego samego producenta, jednak posiada technologie zaadoptowane z jeszcze wyższej linii produktowej.

Monitor Audio Studio

Kolumny Studio posiadają przetwornik wysokotonowy o strukturze plastra miodu oraz dwa przetworniki średnioniskotonowe o średnicy 10cm z membraną RDT II, technologią C-CAM i sztywnym korpusem odlanym z polimeru. Podwójne porty bass-reflex umieszczone na tylnej części obudowy to jak zwykle już w przypadku Monitor Audio HiVe (tym razem w wersji II), o wysokiej prędkości przepływu powietrza.

Kolumny stereo

Jeśli chodzi o parametry techniczne, nominalna impedancja kolumn to 4 Ohm, skuteczność 86dB, natomiast moc ciągła: 100W. Pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 48, do 60.000Hz. Zalecana przez producenta moc wzmacniacza to przedział od 40 do 100W.

Monitor Audio Studio

Porty głośnikowe nie są przewidziane na połączenie w bi-ampingu. Są za to specjalnie odlewane i powlekane rodem.

Konstrukcja monitorów Studio nie przewiduje stosowania maskownic. Ma to sprzyjać zwiększeniu balansu tonalnego i pozwala zachować przemyślany design kolumn.

Wymiary nowych podstawek od Monitor Audio to 34cm szerokości, 15.6cm głębokości i 36cm wysokości. Kolumny występują w trzech wersjach kolorystycznych. Dostępne kolory w satynowym wykończeniu to biały, czarny oraz szary.

Monitor Audio Studio

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony