Audio Physic Midex
 

Midex to nowa seria kolumn podłogowych od Audio Physic, w której nie zabrakło klasycznych rozwiązań znanych z konstrukcji producenta od lat. Dziś rozbieramy nowe podłogówki na części pierwsze.

Na pierwszy rzut oka uwagę zwraca rozmieszczenie głośników. Producent odrzucił typowe ułożenie wysokotonowy – średniotonowy – niskotonowy, na rzecz otoczenia membrany basowej przetwornikiem niskotonowym od dołu i nisko- i wysokotonowymi z góry. Taki zabieg pozwala uniknąć niekontrolowanych efektów dźwiękowych, które są pochodną niedoskonałości akustycznej pomieszczenia odsłuchowego. Tym samym zachowana jest wyższa wierność odtwarzania, szczególnie w niskich częstotliwościach.

Obudowa to jak w przypadku innych, znanych już modelu Audio Physic, konstrukcja kanapkowa z systemem wewnętrznych wzmocnień ze sztywnej pianki ceramicznej. Takie rozwiązanie skutkuje zwiększenie stabilności i wytrzymałości bez negatywnego odbicia na objętości obudowy. To kolejny zabieg, który ma swój rezultat w reprodukcji basu, a szczególnie najniżej schodzących tonów.

Kolumny jak zwykle w przypadku niemieckiego producenta można wzbogacić o stopki Vibration Control Feet (VCF II M8). Midex mają być dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno w wykończeniu drewnianym (naturalnym), jak i lakierowanym na wysoki połysk. Można również pokusić się o stworzenie własnego koloru, który naniesiony będzie na barwione szkło.

Audio Physic Midex

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony