Pro-Ject DAC Box E mobile
 

Pro-Ject przedstawia pierwsze w ofercie urządzenie skierowane na rynek w pełni przenośnej muzyki. Mowa o mobilnym przetworniku cyfrowo analogowym DAC Box E mobile. Czyżby szykowała się poważna konkurencja słynnego DragonFly’a od AudioQuesta?

Nowy, mobilny DAC od Pro-Ject wspiera przesył plików o rozdzielczości 32bit/192kHz i pasmo przenoszenia od 20 do 20.000Hz. Poziom THD mierzony jest na mniej niż 0.01%, natomiast stosunek sygnał szum osiąga wartości powyżej 110dB.

Pro-Ject DAC Box E mobile

Małe urządzenie wielkości pendrive’a wyposażone jest w dwa złącza: wyjście jack stereo 3.5mm do podłączenia słuchawek oraz wejście USB C, do podłączenia telefonu, tabletu, komputera, czy innego źródła dźwięku.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Jak działa Pro-Ject DAC Box E mobile? To proste, niewielkie (bo wymiarach równych 2.8cm szerokości, 1.4cm wysokości i 6.9cm głębokości) urządzenie podłączamy z jednej strony do źródła dźwięku, z drugiej zaś instalujemy klasyczne przewodowe słuchawki. To wystarczy, by wzmocnić i polepszyć brzmienie odtwarzanej muzyki w każdych warunkach – nie tylko w domu, ale również na mieście czy w podróży. Rozwiązania tego typu są świetną opcją dla tych, którzy cenią sobie jakość brzmienia lub dla tych, którzy poszukują niedrogiej i zajmującej niewiele miejsca opcji na ulepszenie swojego słuchawkowego toru audio.

Pro-Ject DAC Box E mobile

Urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilania ani baterii. Energię niezbędną do swojej pracy ma czerpać z urządzenia stanowiącego źródło odtwarzanej muzyki.

DAC Box E mobile dostępny będzie już wkrótce, w dwóch wykończeniach metalowej obudowy: czarnym oraz srebrnym.

Pro-Ject DAC Box E mobileDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony