Spotify dla podcasterów na ekranach
 

Spotify prężnie działa w stronę rozwinięcia funkcjonalności serwisu o bogaty dział z podscastami. Teraz robi kolejny krok i ogłasza platformę Spotify for Podcasters, skierowaną do społeczności osób, których choć nie koniecznie poznamy z twarzy, to doskonale znamy ich zabawiające nas, pouczające bądź zajmujące ciekawymi historiami głosy.

Spotify dla Podcasterów ma być w założeniu platformą analogiczną do Studia Twórców YouTube. Oznacza to zatem, że z jej poziomu będziemy mieć dostęp do aktualnych statystyk dotyczących wszystkich podcastów, jak i pojedynczych odcinków w zakresie popularności, zaangażowania (w tym średni czas odsłuchu) a nawet danych demograficznych odbiorców. Nie zabraknie również zaplecza do publikacji nowych odcinków na łamach Spotify. Wszystko to, by móc jeszcze bardziej ulepszyć swoje audycje i być bliżej ich odbiorców.

 

Słuchawki i akcesoria słuchawkowe w sklep.RMS.pl

 

Tego typu działanie to kolejny z wielu dowodów, że Spotify atakuje rynek podcastów nie na żarty. Jakie będą kolejne kroki? Czekamy na dalsze działania Spotfy i jesteśmy ciekawi, czy sami często słuchacie podcastów za pośrednictwem tej platformy, a może macie inne ulubione aplikacje?

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony