Jamo S 801 PM kolumny aktywne na stole lifestyle
 

Jamo rozszerza serię Studio 8 to nowy model aktywnych kolumn podstawkowych. Doceniony przez wielu design teraz w wersji bez kabli? To może się sprawdzić w niejednym mieszkaniu. Producent zapowiada zbalansowane, naturalne brzmienie i wyjątkową łatwość obsługi.

S 801 PM wykorzystują oryginalne wzornictwo pasywnych podstawek S 801, w tym konstrukcję z wytrzymałych płyt MDF z tylnym bass reflexem. Wykorzystane przetworniki to jednocalowa kopułka wysokotonowa z technologią WaveGuide, która ma widocznie wpłynąć na poprawę dynamikę brzmienia oraz przetwornik średnioniskotonowy mający zapewnić głęboki, dokładny bas.

 

Jamo S 801 PM białe dwie kolumny przód i tył

 

Jak wyraża się aktywność kolumn Jamo S 801 PM? A tak, że są one wyposażone w 50W wzmacniacz, dzięki temu nie potrzebują już żadnych dodatkowych komponentów, oprócz źródła dźwięku. A może być nim urządzenie podłączone za pomocą złącza liniowego 2xRCA, optycznego, USB lub za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth.

 

Kolumny stereo w sklep.RMS.pl

 

Pasmo przenoszenia S801 PM mieści się w granicach od 76 do 26.000Hz. Ich czułość mierzona jest na 85dB.

 

Jamo S 801 PM panel tylny ze złączami

 

Kolumny dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czerni oraz bieli, obie wykończone w wysokiej jakości matowym winylu z drewnianymi akcentami wokół głośnika wysokotonowego raz na podstawie. Tkane maskownice mocowane są za pomocą niewidocznych magnesów. Całość wygląda estetycznie, elegancko, minimalistycznie, a przy tym nowocześnie, mimo wykorzystania klasycznych materiałów.

W zestawie oprócz kolumn znajdziemy wymagane okablowanie i pilot zdalnego sterowania z bateriami.

Cena i specyfikacja kolumn Jamo S 801 PM w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny aktywne

Kolumny podstawkowe Jamo S801 PMDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony