Klipsch Reference Wireless
 

Bezprzewodowe kino domowe? Klipsch podejmuje rękawicę. Nagłośnienie bez kabli, no, może oprócz tych zasilających, to dla wielu z pewnością nie lada gratka, stąd jesteśmy przekonani, że nowa seria Reference Wireless znajdzie wielu zwolenników.

W skład serii wchodzą monitory RW-51M, kolumna centralna RW-34C oraz subwoofer RW-100SW. Zestaw korzysta z technologii WiSA – to właśnie ona sprawia, że komponenty możemy połączyć ze sobą bez użycia przewodów, obsługując przy tym dźwięk wielokanałowy. Co więcej, wbudowany wzmacniacz sprawia, że nie potrzebujemy już zewnętrznego amplitunera kina domowego. Robi wrażenie.

 

Klipsch Reference Wireless

 

Jedyne czego możemy potrzebować do zestawu, to nadajnik kompatybilny z Wisa. Tego typu urządzenie możemy podłączyć do telewizora czy komputera, które będą stanowić źródło sygnału odtwarzanego przez system Reference Wireless. Najpopularniejszy i polecany przez samego Klipscha transmiter to dzisiaj Axiim Link HD, zdolny przesyłać audio w rozdzielczości 24bit/96kHz za pomocą Bluetooth 4.2 z opóźnieniem 5.1 milisekundy. Nadajnik tego typu ma obsługiwać do 8 kanałów audio, a zarazem do 32 kolumn podłączonych jednocześnie. Całkiem spore możliwości jak na kino domowe.

 

Kolumny do stereo i kina domowego w sklep.RMS.pl

 

WiSA obiecuje też wsparcie bezprzewodowego Dolby Atmos w niedalekiej przyszłości, o którym pisaliśmy tutaj. Ciekawe, czy wówczas Klipsch rozszerzy linię Reference Wireless, czy też zrezygnuje z niej na rzecz zupełnie nowej, uzupełnionej o nadstawki Atmosa.

Same kolumny Reference Wireless korzystają ze znanych technologii producenta: wyposażone są w tupy 90x90 Tractrix, głośnik wysokotonowy Linear Travl Suspension (LTS) oraz stożki niskotonowe IMG o niewielkiej wadze i wysokiej sztywności.

Kliknij i sprawdź ceny i specyfikacje kolumn Klipsch Reference Wireless w sklep.RMS.pl >>

 

Klipsch Reference WirelessDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony