Przełomowy soundbar Harman Kardon Citation MultiBeam 1100

Po Citation MultiBeam 700 i Citation Bar, Citation MultiBeam 1100 jest trzecim soundbarem w gamie produktów multiroom, który koncentruje się na przesyłaniu strumieniowym. Nowy Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 po raz pierwszy został zaprezentowany na targach CES 2022. To pierwszy soundbar od Harman Kardon dzięki któremu możemy odtwarzać dźwięk przestrzenny 3D oparty na Dolby Atmos i DTS:X z jednego źródła. Citation MultiBeam 1100 posiada 11 przetworników, w tym sześć przetworników średnioniskotonowych typu racetrack 55 x 90 mm, trzy tweetery 25 mm oraz dwa przetworniki pełnozakresowe 70 mm innowacyjnie skierowane do góry. W rezultacie otrzymujemy dźwięk o jakości kinowej, a także liczne opcje przesyłania strumieniowego i multiroom. Rozpoczęcie sprzedaży prawdopodobnie nastąpi dopiero jesienią 2022 roku.

 

Przesyłanie strumieniowe Ultra HD 4K pass through z Dolby Vision™ daje dostęp do najlepszej możliwej jakość obrazu. Wystarczy podłączyć przez wejście HDMI na zoptymalizowanym panelu połączeń. Soundbar obsługuje Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz. Dobrze zintegrowany ekran dotykowy LCD na górnym panelu umożliwia łatwą konfigurację połączenia Wi-Fi i przesyłania strumieniowego muzyki poprzez AirPlay, Chromecast, Alexa MRM, Spotify Connect. Soundbar obsługuje multiroom, dzięki czemu po dołączeniu dodatkowych głośników Citation możemy odtwarzać muzykę w wielu pomieszczeniach z smartfona czy tabletu. Łatwe sterowanie soundbarem zapewnia również asystent głosowy Google oraz Alexa. 

Dzięki technologii MultiBeam™ i 11 przetwornikom, w tym 2 kanałom High dla Dolby Atmos®, soundbar Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 oferuje bogate basy i urzekający, kinowy dźwięk przestrzenny 3D. Citation 1100 jest znacznie większy niż Multibeam 700. 

Citation MultiBeam 1100 jest kompatybilny z najnowszymi telewizorami na rynku, zapewniając bezpośrednie połączenie z najwyższej jakości nieskompresowanym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos. MultiBeam 1100 zapewnia głębokie, bogate basy i pulsujące efekty akustyczne z jednego, eleganckiego urządzenia bez potrzeby stosowania dodatkowych komponentów. Kanały pull-up tworzą wielowymiarowy dźwięk przestrzenny.

Technologia MultiBeam ™ umożliwia uzyskanie szerszego dźwięku, dzięki czemu możesz usłyszeć każdy szczegół ulubionej muzyki, filmów, programów telewizyjnych i gier.

Inteligentny dźwięk dzięki PureVoice 
Automatycznie analizuje zawartość i optymalizuje ustawienia dźwięku dla muzyki lub filmów. PureVoice zapewnia, że mowa jest wyraźna przy każdej głośności, dzięki czemu możesz cieszyć się błyskawiczną akcją lub cichym dramatem i nadal słyszeć dialogi.

 

Automatyczna kalibracja dźwięku
Niezależnie od tego, czy Citation MultiBeam 1100 jest zamontowany na ścianie, czy umieszczony na półce, soundbar automatycznie zrównoważy regulację dźwięku i efekt dźwięku przestrzennego 3D, zapewniając naturalne i precyzyjne wrażenie w każdym pomieszczeniu, w którym jest umieszczony. Połączenie HDMI eARC i automatyczna kalibracja gwarantują idealną konfigurację.

Eleganckie wzornictwo doskonale uzupełnia piękny dźwięk. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, charakterystyczna minimalistyczna estetyka Harman Kardon jest widoczna w każdym elemencie projektu, od prawdziwej wełnianej tkaniny Kvadrat po metalowe detale. 

 

Specyfikacja Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - soundbary