Nowość od Toppinga - Topping DX5 Przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym NFCA

Topping poszerza swoją ofertę wzmacniaczy słuchawkowych z wbudowanym DAC o model DX5. Wzmacniacz posiada konstrukcję zbalansowaną, zbudowaną w oparciu o kości 2 x ES9068AS firmy ESS i wyposażony jest w odbiornik odpowiedzialny za transmisję bezprzewodową Bluetooth 5.0. Co więcej, obsługuje sygnały PCM do 32-bit 768kHz, DSD maksymalnie do DSD512 oraz format MQA.

XMOS XU216 - USB DAC

Wejście USB wykorzystuje interfejs XMOS XU216, który oferuje szeroką kompatybilność z większością urządzeń wyposażonych w wyjście USB, ale także umożliwia obsługę wysokich częstotliwości próbkowania.

 

MQA

Topping DX5 umożliwia dekodowanie i renderowanie plików MQA (Master Quality Authenticated). Jest to technologia, która pozwala cieszyć się wysokiej jakości strumieniami audio, jak najbardziej zbliżonymi do oryginalnego nagrania studyjnego.

Bluetooth 5.0

DX5 korzysta z certyfikatu Hi-Res Audio Wireless, dzięki integracji układu odbiornika Bluetooth QCC5125 zdolnego do transmisji formatów audio w wysokiej rozdzielczości. Jest  kompatybilny z protokołami: aptX, aptX HD, aptX LL i LDAC, a także ze standardami SBC i AAC. Co więcej, sygnał odbierany przez układ Bluetooth jest dekodowany przez parę przetworników DAC ES9068AS.

 


Wzmacniacz słuchawkowy NFCA

Obwód wzmacniacza słuchawkowego NFCA w DX5 jest w pełni zoptymalizowany pod kątem tego modelu, zapewniając ultra niski poziom szumów i zniekształceń. Dzięki temu może obsługiwać zarówno słuchawki o wysokiej czułości, jak i słuchawki o niskiej impedancji. Jego moc jest wystarczająca do napędzenia większości słuchawek na rynku i wynosi: 2x1800mW przy 32Ω lub 2x250mW przy 300Ω. Wzmacniacz oferuje również kontrolę wzmocnienia (0dB lub 12dB), która zapewnia jeszcze większą jego uniwersalność z różnymi słuchawkami.

 

Więcej informacji o Topping DX5 na stronie Sklep.RMS.pl

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacz słuchawkowe