Debiutujące kolumny Moon by Simaudio Voice 22

Moon Voice 22 to 2-drożne kolumny stereo, które posiadają przetwornik wysokotonowy z 29-milimetrową miękką kopułką w falowodzie oraz stożkowy przetwornik niskotonowy z 155-milimetrową membraną z polipropylenu z dodatkiem minerałów. cMOON, wprowadzając na rynek kolumny podstawkowe Moon Voice 22, stawia pierwsze kroki w świecie kolumn. 

Kanadyjski producent Simaudio, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży hi-fi, teraz do wzmacniaczy i przetworników cyfrowo-analogowych dołącza kolumny, które mają pozwolić na stworzenie spójnego systemu audio. Zgodnie z zapowiedzią, projekt ten wykorzystując najlepsze materiały i wiodące w branży technologie, po raz pierwszy nadają nazwie Moon własny głos. Producent obiecuje naturalne brzmienie oraz szeroką, przestrzenną scenę dźwiękową, która pozwoli na poszerzenie głębokiego, czystego basu oraz wybrzmienie każdego detalu.

Obudowy są starannie zaprojektowane tak, by zminimalizować wibracje, które mogłyby zabarwić dźwięk. Uwagę zwraca oryginalna, zintegrowana podstawa „Hover Base”, która została specjalnie zaprojektowana pod kątem zmniejszenia wibracji oraz zapewnienia stabilności. Można je również umieścić na specjalnym stojaku ze stali nierdzewnej, z kolcami lub gumowymi nóżkami (do nabycia oddzielnie). Przez wrażenie jakie robią te podstawy, kolumny Voice 22 reklamowane są jako „unoszące się w powietrzu”. Unikalna, zgłoszona do opatentowania technologia MOON: CGD (Curved Groove Damping) kontroluje rezonanse.

Voice 22 będą dostępne z czarnym lub białym wykończeniem na wysoki połysk oraz magnetycznymi maskownicami pokrytymi tkaniną.

Najważniejsze cechy:

  • Najwyższej jakości materiały oraz technologie
  • Idealny partner dla MOON ACE oraz wszystkich wzmacniaczy Moon z serii od 200 do 300
  • Opatentowania technologia MOON: CGD (Curved Groove Damping)
  • Stylistyka z elementem retro nawiązującym do genezy Simaudio z 1980 roku
  • Maskownice pokryte tkaniną z mocowaniem na magnesy
  • Oryginalny, „unoszący się” wygląd dzięki zintegrowanym podstawom Hover Base
  • 10-letnia gwarancja MOON

Instrukcja obsługi Voice 22 >> 

 

Specyfikacja Moon by Simaudio Voice 22 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny podstawkowe