Lyngdorf Steinway & Sons Marine pełnozakresowe kolumny podstawkowe idealne na jacht

Pełnozakresowy głośnik Steinway & Sons Marine pozwala cieszyć się bezkompromisową jakością dźwięku tego producenta, także w luksusowych lokalizacjach outdoor, np. na jachcie, patio, na basenach. Cztery potężne 8-calowe głośniki niskotonowe, dwa 8-calowe głośniki niskotonowe z przodu z wyjątkowo silnymi magnesami i dwa dodatkowe 10-calowe pasywne głośniki niskotonowe z tyłu są może nietypowym rozwiązaniem dla głośników zewnętrznych, ale mają kluczowe znaczenie dla reprodukcji głębokich i mocnych basów w takich warunkach. 

 

W przeciwieństwie do wielu kompaktowych głośników zewnętrznych, głośnik Steinway & Sons Marine został zaprojektowany jako pełnozakresowy głośnik high-end audio, który bez wysiłku nagłośni pokład jachtu lub przestrzeń nad basenem. Producent zapewnia, że niezależnie od repertuaru: od nagrań akustycznych po dynamiczną muzykę taneczną i duże utwory orkiestrowe, Marine dostarczą najwyższą jakość dźwięku. 

Potężny dźwięk z czterech głośników niskotonowych
Dwa 8-calowe głośniki niskotonowe na głośnik i dwa dodatkowe 10-calowe pasywne głośniki niskotonowe z tyłu zapewniają głębokie i dynamiczne basy, nawet przy wolnostojącej pozycji na zewnątrz. Dedykowany do odtwarzania zakresu średniotonowego, 6,5-calowy przetwornik zapewnia wyraźną i szczegółową średnicę, ważną przy wokalach oraz instrumentach akustycznych. Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer to charakterystyczny detal głośników Steinway & Sons, który odtwarza wyjątkowo czysto i szczegółowo wysokie częstotliwości, nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności. 

 

Zaprojektowany z myślą o zewnętrznych warunkach pogodowych
W głośnikach Marine Speaker zastosowano specjalną maskownicę, która chroni wszystkie przetworniki. Zaokrąglone krawędzie, biały lakier i wykończenie w kolorze złotym doskonale komponują się z otoczeniem jachtu i basenu, a szczelna obudowa, wykonana z aluminium chroni przed słoną wodą, rozpryskami wody i innymi warunkami atmosferycznymi, których można doświadczyć na zewnątrz. Głośniki Lyngdorf Steinway & Sons Marine posiadają stopień ochrony IP65.

Kolumny Lyngdorf Steinway & Sons Marine zapewnią przekonujące wrażenia dźwiękowe, czy to przy relaksującej muzyce w tle czy przy dynamicznych rytmach na imprezie przy basenie.

Sztywne pierścienie montażowe na górze i na dole umożliwiają bezpieczny montaż pod sufitem lub do podłoża na tarasie lub patio przy pomocy opcjonalnego standu lub przy użyciu niestandardowych konstrukcji montażowych.

Ulotka EN >>

Specyfikacja Lyngdorf Steinway & Sons Marine w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Audiofilskie kolumny głośnikowe

subwoofery do kina domowego sklep.rms.pl