Audio-Technica ATH-M20xBT wersja bezprzewodowa Bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-M20xBT powstały z inspiracji przewodowymi profesjonalnymi słuchawkami studyjnymi ATH-M20x. Wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki zapewniające lepszą wydajność w zakresie niskich częstotliwości przez co dostarczają niesamowite wrażenia słuchowe z pełnozakresowym dźwiękiem o wysokiej wierności i wzmocnionymi basami.


ATH-M20xBT to słuchawki dynamiczne, stereofoniczne, które oferują maksymalny komfort użytkowania podczas wielu godzin słuchania muzyki. Słuchawki wyposażone są w przetworniki z magnesami neodymowymi o średnicy 40 mm. Sygnaturą dźwiękowa została dostrojona tak, by odzwierciedlała przewodowe słuchawki studyjne. Transmisja bezprzewodowa odbywa się dzięki wsparciu technologii Bluetooth 5.0.

Słuchawki Audio-Technica ATH-M20xBT mają funkcję parowania wielopunktowego, która umożliwia bezprzewodowe połączenie z dwoma urządzeniami, co jest optymalne do korzystania z multimediów. Słuchawki są również wyposażone w tryb o niskim opóźnieniu sygnału, który poprawia synchronizację między dźwiękiem i wideo, zapewniając płynne przesyłanie strumieniowe i granie.

Słuchawki nauszne Audio-Technica zapewniają doskonałą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu. Łącząc nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. ATH-M20xBT zapewnia idealne wrażenia słuchowe dla tych, którzy stawiają dźwięk na pierwszym miejscu. Mikrofon i przyciski wbudowane w lewą słuchawkę umożliwiają łatwe sterowanie połączeniami, odtwarzaniem muzyki i głośnością. 

Słuchawki ATH-M20xBT mogą pochwalić się długą żywotnością baterii, zapewniając do 60 godzin ciągłego użytkowania na pełnym naładowaniu. Dzięki szybkiemu ładowaniu (przez połączenie USB-C)  po 10 minutach ładowania, możemy korzystać ze słuchawek przez 3 godziny.

Najważniejsze cechy:

  • Bezprzewodowa, mobilna konstrukcja ma zapewniać ten sam dźwięk, co przewodowe profesjonalne słuchawki studyjne ATH-M20x
  • Tryb niskiego opóźnienia poprawia synchronizację między dźwiękiem i wideo, zapewniając płynne przesyłanie strumieniowe i granie
  • Funkcja parowania wielopunktowego umożliwia jednoczesne utrzymywanie połączenia z dwoma urządzeniami Bluetooth
  • Cewka głosowa: drut aluminiowy platerowany miedzią
  • Ergonomiczny kształt
  • 40-milimetrowe przetworniki 
  • Dostosowane do pracy przy dużym poziomie mocy
  • Profesjonalny materiał nauszników i pałąk zapewnia długotrwałą trwałość i wygodę

Audio-Technica ATH-M20xBT w sklep.RMS.pl >>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki

nauszne