Nowa integra od Denona PMA-1700NE

PMA-1700NE to wzmacniacz stereofoniczny wyposażony w wysokoprądowy pojedynczy obwód push-pull z zaawansowanym przetwarzaniem AL32 Plus, odtwarzający muzykę wierną oryginalnemu nagraniu.

Dzięki trzem wejściom cyfrowym, tylnemu wejściu USB-B, wejściom MM i MC Phono, możesz cieszyć się nieskazitelną jakością dźwięku z płyt winylowych, a także plików o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32 bit i DSD do 11.2 MHz. Zaawansowana konstrukcja i unikalna technologia Denon zapewni odpowiednia wydajność Twojej ukochanej kolekcji muzycznej.

Konstrukcja UHC (Ultra High Current) zapewnia bezproblemowe wysterowanie szerokiej gamy typów kolumn o różnej impedancji. PMA-1700NE potrafi dekodować bezstratne pliki audio ALAC, FLAC i WAV o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32-bit, a także ścieżki DSD do 11.2 MHz (audiofilski format SACD), pozwalając cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

Technologia Advanced AL32 Processing Plus wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, które obsługują cyfrowe źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32 bit. Odpowiednie algorytmy  wygładzając przebieg i odtwarzając informacje utracone podczas nagrywania cyfrowego. W rezultacie odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogato ekspresyjne w dolnym zakresie i  wierne oryginalnemu brzmieniu. Słuchaj ulubionych utworów jak nigdy dotąd.

Denon jest dobrze znany z wysokiej jakości odtwarzania płyt winylowych. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu i obsługuje sygnał wejściowy z wkładek MM i MC. Wzmacniacz został wyposażony w optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe obsługujące sygnał PCM do 192 kHz/24 bit, aby poprawić jakość dźwięku z telewizora, odtwarzacza Blu-ray, odtwarzaczy multimedialnych, komputera i nie tylko.

Od 1910 roku, markę Denon charakteryzuje głębokie dziedzictwo pionierskich rozwiązań w technologiach audio, od pierwszego japońskiego producenta elektroniki audio po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Inwestycje ukierunkowane w badania i rozwój dźwięku zapewniają Ci dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości za każdym razem, gdy słuchasz ulubionej muzyki.

  • wzmacniacz zintegrowany o dużej mocy 140 W na kanał przy 4 omach
  • Advanced AL32 Processing Plus obsługuje źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości
  • DAC klasy Premium, dzięki któremu usłyszysz najdrobniejsze szczegóły swojej muzyki
  • zaawansowany, wysokoprądowy układ MOS do łatwego i precyzyjnego zasilania głośników
  • zintegrowane wejście Phono i przedwzmacniacz obsługujący wkładki MM/MC do bezpośredniego podłączenia gramofonu
  • wejścia optyczne i koaksjalne obsługują sygnały PCM do 192 kHz/24 bit
  • konstrukcja bezpośredniego uziemienia mechanicznego minimalizuje niepożądane wibracje
  • certyfikat Hi-Res Audio dla odtwarzania formatów o wysokiej rozdzielczości przez USB

Więcej informacji o Denon PMA-1700NE na stronie Sklep.RMS.pl