TAGA Harmony TOS-700: Nowe głośniki zewnętrzne z 8-calowym przetwornikiem średnioniskotonowym i tytanowym tweeterem

TOS-700 to najnowsze kolumny stereo od firmy TAGA Harmony dedykowane do instalacji audio na zewnątrz budynków, które zostały wyposażone w duży, 8-calowy przetwornik średnioniskotonowy. Tweeter z tytanową kopułką to rozwiązanie sprawdzone już w mniejszych modelach serii "TOS".

 

Głośniki zewnętrzne TOS-700 są idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach audio w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu: do zastosowań domowych (stereo, kino domowe) i komercyjnych (w barach, klubach, sklepach, salach konferencyjnych itp.). Taga Harmony TOS-700 dostarcza czysty, naturalny, dynamiczny i mocny dźwięk. Za górne pasmo odpowiada tweeter z tytanową kopułką, a zakres średnioniskotonowy został powierzony przetwornikowi 8-calowemu (203mm) z membraną polipropylenową.

 

GŁÓWNE CECHY

  • Stopień ochrony IP65 : obudowa TIMPC oraz nierdzewne wyposażenie (uchwyt i maskownica) są odporne na takie czynniki jak pył, woda czy promieniowanie UV
  • Głośnik może być instalowany na dworze (na tarasach, basenach czy w ogrodach)
  • 2-kierunkowy uchwyt montażowy typu U pozwala na instalację głośnika w poziomie i pionie oraz jego regulację w dwóch płaszczyznach (poziomej i pionowej)
  • Wysoka efektywność.
  • Wysoka impedancja 8 Ohm.
  • Wysokiej jakości dźwięk: tytanowy przetwornik wysokotonowy TPTTD-I oraz 203mm głośnik średnio-niskotonowy z membraną polipropylenową.

Cena i specyfikacja TAGA Harmony TOS-700 w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii głośniki zewnętrzne / outdoor w sklep.RMS.pl >>