MetraAV EHV-HDG2: Światłowód HDMI z serii Velox

Firma MetraAV z siedzibą w Holly Hill na Florydzie to od ponad 70 lat jeden z największych w USA dostawców okablowania oraz zaawansowanych systemów połączeniowych na potrzeby domowego audio i video oraz dla instalatorów.

  

Aktywne kable HDMI światłowodowe MetraAV EHV-HDG2 z serii Velox, pozwalają na bezstratne przesyłanie sygnału na duże odległości, z prędkością transmisji danych do 48 Gb/s. Potężna przepustowość tych światłowodów zapewnia krystalicznie czysty obraz o rozdzielczości 4K/120Hz, 8K/60Hz, a nawet 10K, który z pewnością zadowoli każdego wymagającego kinomaniaka lub gracza komputerowego.

Dzięki obsłudze dynamicznego HDR i wszystkich podpróbkowań kolorów (w tym 4:4:4, 4:2:2, 4:2:0), światłowody EHV-HDG2 pozwalają cieszyć się pełnymi możliwościami rozdzielczości 8K. Wyposażone są w cztery oddzielne kanały, z których każdy obsługuje 12 Gb/s. Posiadają również wsteczną kompatybilność z HDMI 2.0 i HDCP 2.2 oraz wszystkimi wcześniejszymi wersjami. Wielowarstwowe ekranowanie zapobiega zakłóceniom elektromagnetycznym i maksymalizuje izolację szumów. Światłowody EHV-HDG2 świetnie nadają się do instalacji w ścianie.

 

Warto zaznaczyć, że światłowody MetraAV EHV-HDG2 nie tylko świetnie wyglądają, ale również zostały zaprojektowane z najlepszych materiałów oraz przetestowane pod kątem intensywnego użytkowania. Odporne na korozję styki z 24-karatowego złota gwarantują nie tylko długą żywotność, ale przede wszystkim znakomite połączenie w celu zapewnienia stabilności sygnału.

 

 

Kierunkowa konstrukcja światłowodów MetraAV EHV-HDG2 oznacza, że sygnały działają prawidłowo tylko w jedną stronę, a końcówki kabli są oznaczone jako „Źródło (Source)” i „Wyświetlacz (Display)”, aby umożliwić prawidłowe ich podłączenie.

 

Światłowody MetraAV EHV-HDG2 dostępne są w długościach od 5 do 100 metrów.

W zestawie znajdują się kable USB do zasilania zewnętrznego, jednak wymagany jest również zasilacz USB 5V – 1A, który nie jest dołączony w zestawie.


 

 

Cena i specyfikacja MetraAV EHV-HDG2 w sklep.RMS.pl >>