Nowości od Advance Paris: X-A600 końcówka mocy i X-P700 przedwzmacniacz dual mono

Advance Paris wprowadza dwa nowe urządzenia, przedwzmacniacz dual mono X-P700 oraz końcówkę mocy X-A600. Są idealnymi elementami do stworzenia dzielonego zestawu stereo.

Advance Paris X-A600

X-A600 to stereofoniczna końcówka o potężnej mocy. Liniowe zasilanie oparte jest na transformatorze toroidalnym 700VA i zestawie 6 kondensatorów o dużej łącznej pojemności 60000 μF. W połączeniu z wysokoprądowymi tranzystorami mocy gwarantuje dynamiczny dźwięk nawet przy dużych obciążeniach.

X-A600 dostarcza 200 watów na kanał w klasie AB przy 8 Ω. Przełącznik „HighBIAS” umieszczony z tyłu urządzenia umożliwia Advance Paris X-A600 dostarczanie pierwszych watów w klasie A. Poza tą mocą przełączenie na klasę AB odbywa się automatycznie.

Dzięki specjalnej konstrukcji X-A600 ma bardzo sztywną obudowę. Każdy obwód jest odseparowany od pozostałych dzieloną konstrukcją zapewniającą skuteczne ekranowanie. Oddzielna końcówka mocy jest nieodzowną częścią każdego zaawansowanego systemu audio. W połączeniu z przedwzmacniaczem X-P700 pozwoli nam to zbudować audiofilski system wysokiej jakości.

Advance Paris X-A600 wyposażony jest w gniazda RCA i XLR, przez co może być używany w zestawach stereo lub kinach domowych. W urządzeniu tym mamy możliwość wyłączenia wskaźników na przednim panelu VU.

Idealnie pasuje do zestawu z X-P700 lub X-P1200.

Cena i specyfikacja X-A600 w sklep.RMS.pl >>

 

Advance Paris X-P700

Nowością od Advance Paris jest również przedwzmacniacz dual mono X-P700, który posiada całkowicie odseparowane od siebie kanały, typu dual mono. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak możliwość precyzyjnego ustawienia impedancji wyjściowej dla dwóch wyjść słuchawkowych lub możliwość przełączania między trybem klasy A i klasy AB, X -P700 może stać się ekskluzywnym i elastycznym centrum sterowania Twoim systemem Hi-Fi. 

Advance Acoustic XP-500

W Advance Paris X-P700 oba kanały są niezależne i zasilają je osobne toroidalne transformatory o dużej obciążalności prądowej. Taka konstrukcja zapewnia lepszą separację kanałów stereo. X-P700 jest przystosowane do wszystkich źródeł analogowych i cyfrowych. Posiada dziewięć wejść analogowych, w tym jedno zbalansowane oraz konfigurowalne wejście MM, MC low level, MC high level z regulacją pojemności, wejście USB B (asynchroniczne Xmos) oraz USB A.

Urządzenie wyposażone jest w DAC USB, dwa wejścia optyczna i jedno coaxial do obsługi sygnału PCM maksymalnie o parametrach 192kHz/24-bit. Dostępność trybu klasy A zapewnia doskonałą czystość akustyczną. Osobne transformatory toroidalne dla każdego kanału, znakomite przetworniki D/A (Texas Instruments PCM1796DB) oraz ściśle dobrane poszczególne komponenty dedykowane do zastosowań w sprzęcie audio.

Cena i specyfikacja X-P700 w sklep.RMS.pl >>