Advance Paris PlayStream A1 Nowy wzmacniacz zintegrowany stereo z odtwarzaczem strumieniowym, DAC, HDMI

Advance Paris PlayStream A1 to wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym, który dzięki swojej wszechstronności zapewnia dużą funkcjonalność. Oferuje wysoką jakość dźwięku oraz niezwykle elastyczny zestaw funkcji w atrakcyjnej cenie.

PlayStream A1 podłączony do sieci domowej i internetu przez Ethernet lub Wi-Fi, umożliwia dostęp do Spotify, Deezer, Amazon Music, Napster, a także Qobuz i TIDAL. Radio internetowe TuneIn, iHeartRadio i vTuner są również dostępne, a pliki z własnego komputera, serwera domowego lub NAS są odtwarzane w najwyższej jakości, bez żadnych kompromisów. Prawie wszystkie formaty audio, nawet te najnowsze, obsługuje z wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM DAC.

PlayStream A1 wyposażono w bogaty zestaw wejść, w skład którego wchodzą 4 wejścia analogowe i 3 cyfrowe: optyczne i koaksjalne oraz wejście Phono, które pozwala na podłączenie gramofonu. Połączenie HDMI z funkcją ARC umożliwia łatwe podłączenie do telewizora za pomocą tylko jednego kabla. To okazja, abyś mógł doświadczyć swoich filmów i seriali z dźwiękiem wysokiej jakości. Nie zapomniano także o gnieździe dedykowanym do połączenia subwoofera.

 

Cena i specyfikacja Advance Paris PlayStream A1 w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Wzmacniacze zintegrowane" w sklep.RMS.pl >>