ZEN Air CAN Nowy wzmacniacz słuchawkowy od iFi Audio w przystępnej cenie

ZEN Air CAN to wzmacniacz słuchawkowy zapewniający wysoką jakość dźwięki i moc dochodzącą do 1.2W, wyposażony w wejścia analogowe. Pozwala osiągnąć wysoką przyjemność słuchania z dowolnych źródeł analogowych, takiego jak przetworniki DAC, odtwarzacze CD, komputery, laptopy, smartfony, odtwarzacze sieciowe lub telewizory.

Ifi Audio Zen Can

iFi Audio ZEN Air CAN jest wyposażony w trzy opcje ustawienia wzmocnienia, co sprawia że działa dobrze z każdymi słuchawkami nausznymi, słuchawkami dousznymi i dokanałowymi. Wzmocnienie w kategorii audio określa zdolność wzmacniacza do zwiększania amplitudy sygnału płynącego ze źródła (wejścia) do słuchawek lub kolumn (wyjścia). Większe wzmocnienie oznacza silniejszy sygnał. Pozwala to dostosować wzmocnienie w zależności od czułości używanych słuchawek. Regulacja wzmocnienia pozwala na ustawienia: – 0 dB, 9 dB i 18 dB.

IFi Audio Zen Can


ZEN Air CAN posiada dwa różne gniazda słuchawkowe: 6.3 mm single-ended i 4.4 mm S-Balanced. FDla osób, które nie posiadają zbalansowanych słuchawek, mogą skorzystać z gniazda S-Balanced. Daje to wszystkie zalety zbalansowanego połączenia - niższy poziom szumów, mniej przesłuchów - ale bez potrzeby stosowania zbalansowanych słuchawek.

iFi Audio ZEN Air CAN może pochwalić się kilkoma "dostrojeniami" dźwiękowymi, unikalnymi dla produktów tej marki:

  • XBass - to podbicie niskich częstotliwości, czyli takie rozszerzenie pasma przenoszenia basu, by dopasować je do różnych słuchawek
  • XSpace - to funkcja poprawiająca przestrzenność grania słuchawek. Otwiera muzykę, dając wrażenie atmosfery koncertu

IFi Audio Zen Can

Nowe iFi ZEN Air DAC, ZEN Air Blue, ZEN Air Can i ZEN Air Phono mają ten sam rozmiar i charakterystyczny kształt, co starsza seria ZEN, ale zamiast wytłaczanej aluminiowej obudowy nowe modele mają obudowę z syntetycznego polimeru, z teksturowanym wykończeniem. Każde urządzenie jest w innym odcieniu szarości. Producent podkreśla, że ​​nie jest to jednak zwykły plastik ABS - jest to „wysokiej jakości polimer termoplastyczny z dodatkami zmniejszającymi kruchość i poprawiającymi amortyzację”.

Moc wyjściowa:

  • 6.7V/75 mW(@ 600Ω)
  • 6.5V/660 mW(@ 64Ω)
  • 6.2V/1200 mW(@ 32Ω)

Cena i specyfikacja iFi Audio ZEN Air CAN w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Wzmacniacze słuchawkowe" w sklep.RMS.pl >>