FiiO FH5s w wersji "Pro" - Hybrydowe słuchawki dokanałowe IEM

Dzięki doskonałemu wzornictwu i świetnemu dźwiękowi, hybrydowe słuchawki douszne FiiO ze zbalansowanymi oraz dynamicznymi przetwornikami zawsze były wysoko cenione i stały się bestsellerami. FH5s stanowi prawdziwe udoskonalenie w stosunku do weterana FH5, ze znacznymi ulepszeniami i innowacjami we wszystkich aspektach. Kolejnym rozwinięciem jest wprowadzenie wersji "Pro"

Najważniejsze cechy:

  • całkowicie nowa 4 drożna konstrukcja akustyczna
  • trzy wymienne wtyczki słuchawkowe
  • sprzętowa regulacja niskich, średnich i wysokich tonów
  • półotwarta budowa z potężną sceną dźwiękową
  • Przetworniki 12mm z membraną pokrytą berylem/uszczelką PU + 6mm z membraną pokrytą berylem + 2x Knowles TWFK-30017 BA

Standardowa wersja FH5s vs FH5s Pro

Oprócz standardowej wersji FH5s wprowadzona została zaawansowana wersja FH5s Pro, z nowym kablem. Dwie opcje, jeszcze więcej możliwości słuchania!
 

    • Standardowa wersja kabla FH5s wykorzystuje czterożyłowy, 120-rdzeniowy, posrebrzany drut z monokrystalicznej miedzi o wysokiej czystości, spleciony w strukturze Litz, przyczyniając się do transmisji czystego brzmienia. Jest wyposażony w wymienne wtyczki audio typu twist-lock 2,5/3,5/4,4 mm oraz rozszerzający interfejs MMCX, dostarczając jeszcze lepszych doznań w korzystaniu ze słuchawek na co dzień.
    • W wersji FH5s Pro zastosowany został posrebrzany drut z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, 19 żył na każde 8 rdzeni, o łącznej liczbie 152 przewodników. Pleciona struktura Litz i pojedyncza obróbka izolacyjna skutecznie poprawia wydajność transmisji sygnałów o wysokiej częstotliwości oraz poprawia rozdzielczość wysokich tonów. Powłoka ochronna została wykonana z przezroczystego, przyjaznego dla środowiska materiału TPU importowanego z Niemiec. Kabel posiada też wymienne wtyczki audio typu 2,5/3,5/4,4 mm typu twist-lock.

Całkowicie nowa architektura z podwójnym przetwornikiem dynamicznym oraz podwójnym zbalansowanym armaturowym dla nowej jakości dźwięku
Specjalnie dla FH5s opracowaliśmy nową architekturę akustyczna w oparciu o podwójny przetwornik dynamiczny oraz podwójny przetwornik zbalansowany armaturowy. Zastępując zbalansowaną armaturę używaną dla średnich częstotliwości w oryginalnym FH5, nowy przetwornik dynamiczny dla średnich częstotliwości zapewnia lepsze wokale i scenę dźwiękową w FH5s. Konfiguracja podwójnego przetwornika dynamicznego łączy bas i średnicę w bardziej płynny i spójny sposób, a także obejmuje szerszy zakres częstotliwości oraz zapewnia bardziej obszerną scenę dźwiękową. Po prostu tworzy lepsze poczucie atmosfery i w pełni otacza Cię muzyką.

Kopułka 12mm pokryta berylem + dynamiczny przetwornik niskotonowy z uszczelką PU
Dynamiczny przetwornik niskotonowy Tesla trzeciej generacji o średnicy 12 mm został zaprojektowany tak, aby zapewniać niezwykle wysokiej jakości basy. Dzięki sztywnej, ale elastycznej uszczelce z polimeru poliuretanowego oraz kopułce membrany pokrytej berylem i magnesom N52 o mocy 1,5 Tesli, ten przetwornik jest w stanie uzyskać naprawdę głęboki i mocny, ale kontrolowany bas.

6-milimetrowy, dynamiczny przetwornik średniotonowy pokryty berylem
O średnie częstotliwości dbają również dynamiczne przetworniki z membraną pokrytą berylem, które zostały starannie dostrojone, aby płynnie współpracować z pozostałymi przetwornikami. Rezultatem są soczyste, ale klarowne wokale, których trudno przestać ich słuchać!

Dopracowane do perfekcji
W przypadku FH5 dokładnie obliczyliśmy, w jaki sposób każdy przetwornik powinien skupić się na niskich, średnich, wysokich i ultra-wysokich zakresach pasma przenoszenia, aby uzyskać doskonały dźwięk. Wyniki? Solidny bas, czysta średnica i wokale oraz wyśmienite, nie męczące wysokie i ultra-wysokie tony.

Cena i specyfikacja FiiO FH5s Pro w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Słuchawki dokanałowe" w sklep.RMS.pl >>