Miniaturowa końcówka mocy Pro-Ject Amp Box S3

Nowy Pro-Ject Amp Box S3 to kompaktowa końcówka mocy HiFi, która oferuje moc ciągłą 2 x 40W przy 4Ω, jedno stereofoniczne wejście 2 x RCA, przy tym zapewniając wysokiej jakość dźwięk. Idealna do wysterowania wysokoskutecznych kolumn lub głośników instalacyjnych.


Pro-Ject amp box s3

Zaprojektowana tak, aby jak najbardziej odpowiadała charakterystyce dźwiękowej wzmacniacza lampowego. Nowa koncepcja PCB i zaawansowana topologia zapewniają mniejsze zniekształcenia i lepszy stosunek sygnał/szum.

Moc znamionowa RMS: 2 x 23W/40W  przy 8 Ohm/4 Ohm (1% THD)
Moc szczytowa: 2 x 50W przy 4 Ohm

Pro-Ject amp box s3

Amp Box S3 zapewnia nasycony i muzykalny dźwięk z dotykiem analogowego ciepła. Ze względu na swój niewielki rozmiar i doskonałą przestronną scenę dźwiękową, sprawdzi się także jako dodatek do monitorów bliskiego pola na biurku. Jeśli skorzystać z konfiguracji bi- lub tri-ampingu, możesz użyć wyjść trigger, które pozwolą na podłączenie kolejnych końcówek mocy.

Pro-Ject amp box s3

Niewielki Amp Box S3 ma prostą i solidną konstrukcję ze stabilną obudową wykonaną z aluminium, która skutecznie chroni przed zakłóceniami i wibracjami. Estetyczne, klasyczne wzornictwo sprawia, że Amp Box S3 dopasuje się do każdego zestawu HiFi.

Karta produktu w j. angielskim 
Instrukcja obsługi w j. angielskim

Przykłady zastosowania

  • monitory bliskiego pola
  • wzmacniacza mocy do streamera z regulacją głośności
  • rozwiązania multiroom
  • kina domowe
  • wzmacniacz do głośników montowanych w ścianie lub na suficie

Nowy Amp Box S3 został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie. Dostępny w czarnym i srebrnym wykończeniu.

Specyfikacja Pro-Ject Amp Box S3 w sklep.RMS.pl >>
Inne przedmioty w tej kategorii w sklep.RMS.pl >>