Bezprzewodowe słuchawki nauszne Sennheiser Momentum 4 Wireless

W sierpniu 2022 roku do sprzedaży trafią zapowiadane już w czerwcu bezprzewodowe słuchawki nauszne Sennheiser Momentum 4 Wireless z Bluetooth 5.2, obsługą aptX Adaptive i ANC. Producent zapewnia, że 42-milimetrowe przetworniki dostarczą doskonałą dynamikę, czystość i muzykalność. Najmocniejszym ogniwem tej układanki jest jednak bateria, która ma oferować 60 godzin pracy i funkcję szybkiego ładowania, czyli sześć godzin słuchania po zaledwie 10 minutach ładowania.

Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless ma zupełnie nową, lekką konstrukcję z wyściółką na pałąku i na nausznikach, która ma umożliwić doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę użytkownika. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna także, gdy nosi się ją na szyi, a w podróży smukłe etui można łatwo wsunąć do torby lub plecaka. Momentum 4 Wireless zapewniają zgodność z Bluetooth 5.2 oraz obsługują kodeki SBC, AAC, aptX (wraz z aptX Adaptive).

Sennheiser Momentum 4 Wireless słuchawki nauszne bezprzewodowe

Aktywnej redukcji szumów nowej generacji towarzyszą inteligentne opcje, które zwiększają wygodę użytkowania: 

  • Tryb przezroczystości (Transparent Hearing), który za pomocą jednego przycisku w razie potrzeby pozwala na szybkie wpuszczenie dźwięków z zewnątrz. Trzy tryby dostosowane są do różnych środowisk i to użytkownik określa ile dźwięku wydobywającego się z otoczenia chce usłyszeć. Możesz cieszyć się muzyką, będąc jednocześnie obecnym we wszystkim, co robisz. 
  • Funkcja Smart Pause, czyli tzw. inteligentna pauza, wstrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy
  • Przy podniesieniu słuchawek funkcja Auto On/Off, szybko włącza zestaw słuchawkowy i wyłącza go, by oszczędzać energię, gdy nie jest używany. 
  • Bluetooth Multipoint umożliwia również podłączenie wielu urządzeń odtwarzających.

 

 

 

Aplikacja Sennheiser Smart Control na urządzenia iOS i Androida za pośrednictwem wbudowanego korektora dźwięku, trybów dźwięku i nowej funkcji personalizacji dźwięku umożliwia dostosowanie dźwięku do naszych preferencji. Zrezygnowano z tradycyjnych fizycznych przycisków regulacji głośności i zastąpiono je gestami (przesuwanie i stuknięcia).

Emitery celowo zakrzywiono tak, by kierować dźwięk delikatnie z przodu w kierunku uszu użytkownika, co ma budować wrażenie szerszej i bardziej naturalnej sceny dźwiękowej. Dostęp do asystenta głosowego i możliwość odbierania połączeń z podłączonego urządzenia została poprawiona dzięki wykorzystaniu zaawansowanej matrycy mikrofonów 2×2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki oraz technologii automatycznego tłumienia szumów wiatru.

W zestawie poza samymi słuchawkami, znajdziemy futerał, kabel ładujący USB-C oraz kabel audio z wtykami 3,5 mm i 2,5 mm. Dostępne w kolorze czarnym i beżowym.

Specyfikacja Sennheiser Momentum 4 Wireless w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - nauszne słuchawki Bluetooth