Topping A90 Discrete Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy w dyskretnym wydaniu

Topping A90 Discrete to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy stanowiący ulepszoną wersję modelu A90, wyposażoną w dyskretne komponenty. Zarówno wzmacniacz słuchawkowy, jak i przedwzmacniacz, zawierają dyskretny stopień wzmacniacza NFCA, który jest w stanie obsłużyć większość słuchawek na rynku. Jego staranny projekt wykorzystuje wielu wysokiej klasy komponentów, co pozwala na dostarczanie bogatego, czystego i przejrzystego dźwięku.

Topping A90 Discrete front

Dyskretny wzmacniacz NFCA
Topping A90 Discrete jest wyposażony w Nested Feedback Composite Amplifier (NFCA) oparty na wykorzystaniu komponentów dyskretnych. Każdy z czterech zintegrowanych dyskretnych modułów NFCA wykorzystuje 39 tranzystorów o zbalansowanej konstrukcji. Zoptymalizowana hybrydowa architektura sprzężenia zwrotnego napięcia/natężenia oraz technologia Ultra High Gain Feedback (UHGF) zapewniają doskonałą wydajność DC i AC. Nowa konstrukcja A90 Discrete pozwala korzystać z wysokiej mocy wyjściowej. Topping A90 Discrete oferuje zarówno wysokie napięcie wyjściowe jak i natężenie prądu, dzięki czemu może bez wysiłku towarzyszyć zarówno słuchawkom o niskiej skuteczności, jak i słuchawkom o wysokiej impedancji. Precyzyjnie dopasowane tranzystory o ultraniskim poziomie szumów połączone równolegle zapewniają wyjątkowo niski poziom szumów i zniekształceń.

Topping A90 Discrete

Ustawienie wzmocnienia
Urządzenie oferuje dwa różne ustawienia siły wzmocnienia, aby dostosować się do stale rosnącej gamy słuchawek: niskie wzmocnienie dla słuchawek o wysokiej czułości, wysokie wzmocnienie dla najbardziej wymagających słuchawek. W połączeniu z poziomem szumu wynoszącym zaledwie 0.2µVrms, nawet najbardziej wrażliwe IEM nie będą cierpieć z powodu szumu.

Eliminacja pętli masy
Pętla masy może wystąpić, gdy kilka urządzeń jest używanych razem. A90 Discrete zapewnia przełącznik GND/LIFT, aby rozwiązać ten problem. W normalnym użytkowaniu, jeśli nie wystąpi usterka dźwiękowa, przełącznik można ustawić na GND. W przeciwnym razie, jeśli zostanie napotkana pętla uziemienia, przełącznik powinien być ustawiony na LIFT.

Zintegrowany przedwzmacniacz
Oprócz sekcji wzmacniacza słuchawkowego, Topping A90 Discrete zawiera obwód przedwzmacniacza. W trybie przedwzmacniacza uzyskujesz taką samą wydajność, jak w trybie wzmacniacza słuchawkowego. Wyjścia Single-Ended 20 Ohm i zbalansowane 40 Ohm pozwalają na towarzyszenie wielu wzmacniaczom. Ponadto oba tryby mogą być używane jednocześnie, a pilot umożliwia łatwy dostęp do każdej funkcji.

Trigger 12V
Topping A90 Discrete jest wyposażony w wyzwalacz 12V, który może pracować jako sterowanie aktywne (wyjście wyzwalacza) lub sterowanie pasywne (wejście wyzwalacza). Dzięki temu A90 Discrete może być włączany i wyłączany w pełnej synchronizacji z innymi urządzeniami wyzwalanymi 12V, w Twoim systemie audio.

Topping A90 inside

Regulacja głośności  opiera się na rezystorach i przekaźnikach, co oferuje niezwykle precyzyjną kontrolę, idealną równowagę kanałów i doskonałą trwałość.

Topping A90 Discrete można łączyć z Topping EXT90, który oferuje możliwość rozszerzenia łączności urządzenia. Po podłączeniu EXT90 będziesz mieć łącznie cztery wejścia XLR i dwa wejścia RCA.

Cena i specyfikacja Topping A90 Discrete w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Wzmacniacze słuchawkowe" w sklep.RMS.pl >>