Advance Paris X-CD1000 EVO Odtwarzacz CD z lampowym stopniem wyjściowym, DAC

Advance Paris X-CD1000 EVO to funkcjonalny i zaawansowany technologicznie odtwarzacz CD dla miłośników srebrnych krążków z lampowym stopniem wyjściowym, który może też stać się przetwornikiem cyfrowo-analogowym DAC.

X-CD1000 EVO

X-CD1000 EVO zapewnia wysokiej jakości odtwarzanie płyt CD w połączeniu z lampowym stopniem wyjściowym. Odtwarza płyty CD, CD-R i CD-RW (w tym pliki MP3) i zapewnia wysoką precyzję. Konwersja D/A wykonywana jest przez przetwornik AD1955 firmy Analog Devices, który przetwarza sygnał maksymalnie do 192kHz/24-bit.

X-CD1000 EVO

X-CD1000 EVO ma elegancki wygląd, który reprezentuje Advance Paris od momentu powstania marki. Został starannie dopracowany pod każdym względem, ale zachowuje podstawowe cechy konstrukcyjne poprzednika. Niezwykle solidna, stabilna obudowa, podzielona od wewnątrz na oddzielne sekcje za pomocą specjalnych usztywnień, zapewnia optymalne warunki dla pracy napędu CD i sygnału audio. Zapewnienia to optymalną jakość sygnału, a sprawdza się to najlepiej w praktyce, gdy komponenty nie mają na siebie wpływu. Aby zapewnić czystą energię przez cały czas, zastosowano pokaźnych rozmiarów transformator toroidalny.

X-CD1000 EVO może spełniać funkcję DAC, dzięki dwóm wejściom cyfrowym: optycznemu i koaksjalnemu S/PDIF.

X-CD1000 EVO

Cena i specyfikacja Advance Paris X-CD1000 EVO w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Odtwarzacze CD" w sklep.RMS.pl >>