Bezprzewodowy system głośnikowy SVS Prime Wireless

Bezprzewodowy system głośnikowy SVS Prime Wireless ma dostarczyć wyraźny, dokładny i pełnozakresowy dźwięk z oszałamiającą dynamiką i przekonującym obrazowaniem stereo.


SVS wireless system

SVS Prime Wireless osiąga wysoką jakość dźwięku i wyjątkową stereofonię. Zastosowano tu 1-calowy przetwornik wysokotonowy z aluminiową kopułką i wysokowydajny 4,5-calowy przetwornik średniotonowy. Z pomocą przyszedł także potężny - czterokanałowy wzmacniacz o mocy 200W (4x 50W), przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24-bity i precyzyjnie dostrojona zwrotnica cyfrowa, która ma zapewniać dynamikę i czystość odtwarzania dźwięków.

 

Zadaniem wydajnego procesora DSP i aktywnej, cyfrowej zwrotnicy natomiast jest maksymalizacja wydajności każdego przetwornika, przy jednoczesnej precyzyjnej kontroli dostarczanej mocy.

Prime Wireless posiada wejścia HDMI, Ethernet oraz wyjście na subwoofer. Wejścia optyczne i liniowe umożliwiają wygodną integrację z telewizorem, konsolą do gier, odtwarzaczem CD, amplitunerem AV, gramofonem i innymi urządzeniami. Port USB można użyć do ładowania urządzeń mobilnych lub dodawania bezprzewodowego adaptera audio SVS SoundPath, aby połączenie subwoofera było w pełni bezprzewodowe.


Na przednim panelu znajduje się sześć podświetlanych przycisków ustawień wstępnych, zapewniających natychmiastowy dostęp do źródeł, ulubionych list odtwarzania, usług strumieniowych, podcastów itd. Pokrętła na panelu przednim pozwalają użytkownikom przełączać się między źródłami i regulować jasność wyświetlacza, a także wstrzymywać odtwarzanie i ustawiać głośność. Pilot na podczerwień steruje wszystkimi najważniejszymi funkcjami i zapewnia bezpośrednie przyciski wejścia dla HDMI, Bluetooth, optycznego i wejścia liniowego do łatwego przełączania między źródłami.  

Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom przekaz zachowuje całkowitą wierność materiałowi źródłowemu, a muzyka i cała zawartość audio brzmi dokładnie tak, jak zamierzał artysta lub producent, niezależnie od tego, czy użytkownik przesyła strumieniowo ze Spotify, ogląda Blu-Ray, słucha podcastu czy czegokolwiek innego. 

Opcje bezprzewodowego przesyłania strumieniowego o wysokiej rozdzielczości dla głośników SVS Prime Wireless obejmują dwuzakresowe WiFi, Apple Airplay 2 dla iPhone'ów i iOS oraz Chromecast dla Androida i innych urządzeń. Użytkownicy mogą również łączyć się bezpośrednio przez Spotify Connect i Bluetooth. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi system SVS Prime Wireless umożliwia odtwarzanie w najwyższej możliwej rozdzielczości z radio internetowe oraz serwisów streamingowych w tym Amazon Music, Qobuz, iHeart, Pandora, YouTube, Sirius XM, Tidal, Pandora, Audible i innych.

SVS Prime Wireless umożliwia sterowanie głosowe muzyką z dowolnego urządzenia Alexa w sieci Wi-Fi, w tym regulację głośności, przełączanie utworów, wyciszanie, wstrzymywanie i zatrzymywanie odtwarzania. Najbardziej wymagający audiofile mogą skorzystać ze specjalnego trybu, który pozwala na bezstratne przesyłanie strumieniowe 192 kHz/24 bity.

Kompaktowa i dopracowana akustycznie obudowa została zoptymalizowana pod kątem jakości dźwięku i bezproblemowego łączenia się z każdym wystrojem.

Najważniejsze cechy:

  • Wzmacniacz Commanding Class-D dostarcza 50 watów do każdego przetwornika (4x50W)
  • Przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24-bit
  • Precyzyjnie dostrojona zwrotnica cyfrowa
  • Dwuzakresowe Wi-Fi do bezpośredniego przesyłania strumieniowego z sieci domowej bez konieczności korzystania z urządzenia mobilnego
  • Bluetooth z aptX i AAC
  • Możliwość odtwarzania mono lub stereo
  • Kompatybilny ze wszystkimi produktami obsługującymi DTS Play-Fi
  • Wejścia HDMI, Ethernet, optyczne i liniowe oraz wyjście na subwoofer

W zestawie standardowy kabel połączeniowy aktywnych i pasywnych głośników: 3 m oraz standardowy przewód zasilający.

Cena i specyfikacja SVS Prime Wireless w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii kolumny aktywne w sklep.RMS.pl >>