Przedwzmacniacz Exposure 3510: Kolejne ogniwo w najnowszej serii brytyjskiego producenta

Przedwzmacniacz stereo Exposure 3510 z opcjonalnym modułem MM, MC lub DAC 24 Bit /192KHz, wyposażony jest w wysokiej jakości komponenty dedykowane do zastosowań audio hi-end.

Zgodnie z filozofią producenta, ścieżka sygnału w najnowszym przedwzmacniaczu Exposure 3510 została maksymalnie skrócona, aby dostarczyć go w jak najczystszej postaci, bez nadmiernej ingerencji i narzucania jakiejkolwiek interpretacji.

Seria Exposure 3510 to aktualizacja szeroko docenianej serii 3010, technologicznie bazująca na rozwiązaniach zastosowanych we flagowej serii producenta - 5010. Serię Exposure 3510 tworzy: wzmacniacz zintegrowany stereo, przedwzmacniacz stereo oraz końcówka mocy w wersji stereo i mono.

 

Kluczem wspaniałego brzmienia przedwzmacniacza Exposure 3510 jest to, że urządzenie opiera się wyłącznie na tranzystorach dyskretnych z dodatkowymi elementami stabilizującymi przepływ prądu zasilającego.

 

Wyposażony jest w hybrydowy obwód zasilania, który został zaprojektowany w sposób zapewniający bardzo niski poziom szumów na szynach zasilających do stopnia wzmocnienia, co ma na celu ograniczenie szumu sieci do minimum. Przełączanie wejść i monitorowanie głośności zostały dodatkowo zoptymalizowane w celu zmniejszenia przesłuchów.

 

 

 

 

Tylny panel urządzenia wyposażony jest w 6 wejść liniowych w standardzie (lub 5 przy opcjonalnym module phono), 2 główne wyjście PRE-OUT (2xRCA) oraz 1 wyjście TAPE.


Podobnie jak w przypadku wzmacniacza zintegrowanego 3510, przedwzmacniacz oferuje również wybór stałego lub zmiennego wzmocnienia, co oznacza, że ​​można go skonfigurować do zwykłego zestawu stereo lub jako część systemu kina domowego.

Obudowa wykonana w całości z aluminium (dostępna w kolorze czarnym lub tytanowym) minimalizuje rezonanse, drgania oraz zakłócenia elektromagnetyczne.

Najważniejsze cechy:

  • Duży, wykonany na zamówienie transformator toroidalny i dedykowane do zastosowań audio kondensatory filtrujące w sekcji zasilania
  • Sześć wejść liniowych
  • Wysokiej jakości kondensatory zastosowane w ścieżce sygnału
  • Wyjątkowo krótka ścieżka PCB sygnału audio i zasilania
  • W pełni dyskretny, tranzystorowy stopień wyjściowy w czystej klasie A
  • Obudowa w całości aluminiowa z wytłaczanym przednim panelem do kontroli rezonansów/drgań i ograniczenia zakłóceń elektromagnetycznych
  • Dostępny w kolorze czarnym lub tytanowym
  • Made in UK (produkcja Wielka Brytania)
  • Opcjonalne moduły MM, MC lub DAC:

 

Specyfikacja Exposure 3510 Przedwzmacniacz stereo w sklep.RMS.pl >>