Targi CES 2023 w Las Vegas. Jeszcze zdążysz kupić bilet.

Co roku w Las Vegas odbywają się największe na świecie targi elektroniki oraz nowych technologii CES (Consumer Electronics Show). Targi CES to wydarzenie, które wiele marek wykorzystuje do pokazania prototypów i ujawnienia pierwszych zapowiedzi tego, co nas czeka w kolejnym roku technologicznego rozwoju. W 2023 roku odbędą się one tak jak w zeszłym roku w terminie 5-8 stycznia w ekskluzywnym centrum kongresowym Las Vegas. Także zdążycie jeszcze może złapać jakieś tanie bilety do amerykańskiego centrum rozrywki, bo że warto, to nie mamy wątpliwości. 


To organizowane od 1967 roku wydarzenie, na którym firmy z całego świata prezentują nowości technologiczne oraz omawiają trendy kształtujące technologię jutra. W 2022 roku ponad 2200 marek z ponad 160 krajów przedstawiło międzynarodowej publiczności swoje najnowsze, ekscytujące propozycje ze świata audio, kina domowego, audio, AI, AR i VR, inteligentnych miast, sportu i robotyki, inteligentnego domu, żywności, motoryzacji, czy NFT.

Targi CES 2023 mają gościć ponad 2500 wystawców z 166 krajów, w tym wielkich graczu jak Google, Amazon, Microsoft, HTC, NVIDIA i TikTok, Qualcomm, LG, Samsung, Sony, Panasonic i JBL. Nie zabraknie również zapowiedzi audio i video, kina domowego, hifi oraz car audio. Organizatorzy zapowiadają program bogaty w sesje edukacyjne i wydarzenia towarzyszące. Liczne konferencje organizowane w trakcie targów CES to okazja do posłuchania najbardziej wpływowych liderów technologii, dzielących się spostrzeżeniami odnośnie innowacyjnych technologii i tego, co ma definiować branżę technologii konsumenckich w przyszłości. W tym roku na pewno ważnymi tematami będą cyfrowe zdrowie oraz niezależność energetyczna.

Fot. Unsplash

Dodatkowo możemy się spodziewać, że CES jak zwykle będzie obfitował także w różne niezwykłe osobliwości. W zeszłym roku można tam było zobaczyć autonomiczny elektryczny ciągnik John Deere, japońskiego robota, na którym przyszli dentyści mogą trenować swoje podejście do wiercącego się dziecka, czy terapeutyczną poduszkę Qoobo z ogonem kota, która reaguje na dotyk i delikatnie się kołysze, mruczy i porusza ogonem.

Dostęp do CES 2023 można uzyskać z dowolnego miejsca na świecie dzięki Digital-Only Pass. Zarejestruj się, aby uzyskać cyfrowy dostęp » https://bit.ly/3P7sVAi

O tym jak było na targach CES 2022 przeczytasz w artykule >>