Do the Fives dołączają kolejne, większe głośniki aktywne marki Klipsch: The Sevens i The Nines

Amerykański producent głośników Klipsch ogłosił dwa nowe zestawy głośników o nazwach The Sevens i The Nines. Oba systemy głośników są systemami master/slave. W porównaniu do wcześniejszego modelu Klipsch The Fives, "siódemki" i "dziewiątki" są o rozmiar większe. To 2-drożne, podstawkowe kolumny aktywne, wyposażone w technologię Bluetooth 5.0., które łączą w sobie akustykę i klasyczne wzornictwo Paula W. Klipscha z najnowocześniejszymi technologiami oraz luksusowymi materiały, takimi jak fornir z naturalnego drewna. 


Nowe głośniki aktywne Klipscha podłączysz do gramofonu, telewizora, komputera czy smartfona. Wyposażone są one w zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, Bluetooth® 5, HDMI-ARC, wejścia cyfrowe, optyczne, analogowe wejścia RCA i USB, co pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem stereo.


 Złącze HDMI-ARC pozwala na bezpośrednie połączenie z telewizorem (za pomocą dołączonego kabla HDMI), a wyjście SUB OUT umożliwi nam wyprowadzenie sygnału do dowolnego subwoofera. HDMI CEC sprawia, że wystarczy nam jeden pilot do obsługi wszystkich urządzeń kina domowego. W górnej części aktywnej kopii znajdują się pokrętła do regulacji głośności i wyboru źródła. Aplikacja Klipsch Connect umożliwia dalsze dostosowanie ustawień głośności EQ i subwoofera.

 


Aktywne głośniki Klipsch zawierają indywidualne wzmacniacze o bardzo niskim poziomie szumów, które są specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować wydajność systemu i wyeliminować potrzebę zewnętrznego wzmocnienia. Światowej klasy inżynierowie Klipsch wybrali i dostroili komponenty tak, aby były absolutnie idealnie dopasowane, dzięki czemu system brzmi niesamowicie wciągająco i kompletnie. Siódemki są również bi-ampowane, co zapewnia lepszą klarowność i moc wyjściową.


Zarówno The Sevens jak i the Nines wyposażone są w 1-calowe tytanowe głośniki wysokotonowe na tubach Tractrix® 90°x 90°, zastrzeżonej technologii, która była siłą napędową oszałamiająco precyzyjnej akustyki Klipsch. Dodatkowo the Sevens wyposażony jest w 6,5-calowyw przetwornik niskotonowy o długim skoku, w the Nines jest on większy i ma 8 cali. Membranę, o wysokim współczynniku wychyleniu, wykonano z włókna węglowego,  a producent zapewnia, że jego wysoka wytrzymałość i bardzo niska masa zapewniają jeszcze lepszą wydajność, a bas będzie mocny, głęboki i precyzyjny.

 

 

Wbudowana dynamiczna korekcja basów zapewnia mocne basy przy każdej głośności. Nowe modele aktywnych głośników Klipsch The Sevens i The Nines wyposażone są we wzmacniacz DSP, który dostarcza dźwięk o wysokiej rozdzielczości (dekodowanie 192 kHz/24-bity). 

 

Specyfikacja Klipsch The Nines kliknij tutaj >>

Specyfikacja Klipsch The Sevens kliknij tutaj >>

Specyfikacja Klipsch The Fives McLaren Edition kliknij tutaj >>

Po więcej produktów z kategorii kolumny aktywne kliknij tutaj >>