Klipsch McLaren Edition Groove - przenośny głośnik Bluetooth z akcentami Papaya Orange

Klipsch McLaren Edition Groove to przenośny głośnik Bluetooth, kolejny po m.in. słuchawkach Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition oraz kolumnach podstawkowych Klipsch The Fives McLaren Edition przykład partnerstwa z McLaren Racing w zakresie słuchawek i przenośnego sprzętu audio .

 

Niewielki przenośny głośnik Groove McLaren Edition przykuwa wzrok perforowaną metalową maskownicą oraz charakterystycznymi akcentami w kolorze Papaya Orange. Obsługuje technologię Bluetooth 5.0 i jest wyposażony w 3-calowy, pełnozakresowy przetwornik o dużej mocy wyjściowej i dwa 2-calowe, skierowane w bok, owalne, pasywne radiatory basowe. 

McLaren Edition

Szybko ładujący się akumulator oferuje do 8 godzin odtwarzania od pełnego naładowania. Stopień ochrony IP56 potwierdza, że jest odporny na zachlapanie i kurz. Groove McLaren Edition posiada wejście 3,5 mm, które rozszerza możliwość skorzystania z innego źródła niż Bluetooth.

O wygodę użytkowania Klipsch Groove McLaren Edition dba bezprzewodowe sterowanie bezpośrednio z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.  Możliwe jest także sterowanie przy użyciu prostym elementom sterującym znajdującym się na górze urządzenia pokrytej panelu pokrytym ochronnym antypoślizgowym panelem wykonanym z gumy. 

Jak przystało na partnerstwo ze stajnią Formuły 1, Groove McLaren Edition jest dostarczany z zasilaczem, który ładuje głośnik dwa razy szybciej niż standardowy Klipsch Groove. W zestawie znajduje się także zapinane na zamek etui.

Specyfikacja Klipsch Groove McLaren Edition kliknij tutaj >>

Po więcej produktów z kategorii przenośne głośniki Bluetooth kliknij tutaj >>