Nowe wzmacniacze FiiO: przenośne KA2 Lightning, Q7 i stacjonarny FiiO K7

Firma FiiO, specjalizująca się w produkcji słuchawek dokanałowych i wzmacniaczy słuchawkowych miała pracowity rok. Zaobfitował on nowymi wzmacniaczami. FiiO zaprezentowało właśnie wysokiej klasy przenośny wzmacniacz Q7 i kompaktowy KA2 Lightning do urządzeń firmy Apple. Natomiast z urządzeń stacjonarnych pojawił się w pełni zbalansowany model K7.

FiiO Q7 to niezwykle mocny, kompletny przenośny wzmacniacz słuchawkowy i przetwornik cyfrowo-analogowy DAC, wykorzystujący wysokiej klasy konstrukcję, która pozwala cieszyć się muzyką w najlepszym wydaniu, zarówno w domu, jak i w podróży. Zastosowano w niej najlepsze komponenty, aby osiągnąć wyjątkowy poziom wydajności.

FiiO Q7

Główne cechy

  • Moc wyjściowa 3000mW
  • W pełni zbalansowany wzmacniacz THX AAA 788+
  • Dwa tryby zasilania przenośnego/stacjonarnego
  • Liczne wejścia i wyjścia
  • Zaawansowana konfiguracja XMOS XU316 + ES9038PRO + QCC5124
  • Autorski cyfrowy rdzeń sterujący
  • Futurystyczny design
  • Kolorowy wyświetlacz IPS
  • Szereg inteligentnych systemów ochrony

Cena i specyfikacja FiiO Q7 w sklep.RMS.pl >>

FiiO KA2 Lightning

Nowy przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA2 Lightning jest oparty na konstrukcji z dwoma układami CS43131 produkcji Cirrus Logic. Posiada zbalansowaną architekturę i wyjście audio 4,4 mm. FiiO KA 2 jest w całości wykonany z metalu, a mimo to waży tylko 12,3 grama. Można go podłączyć przez złącze Lightning ze swoim smartphonem, laptotem czy tabletem, co pozwoli słuchać muzyki w lepszej jakości niż wtedy gdy korzystamy ze standardowych wyjść analogowych.

Cena i specyfikacja FiiO KA2 Lightning w sklep.RMS.pl >>

Fiio k7

FiiO K7 to w pełni zbalansowany DAC i wzmacniacz słuchawkowy, który posiada na pokładzie sześciostopniowy obwód audio z prawdziwie zbalansowanymi sekcjami analogowymi i cyfrowymi, co pomaga zredukować przesłuchy i odtwarzać muzykę w pełniejszy sposób, pozwalając lepiej cieszyć się czystością brzmienia. Kanał lewy i prawy posiada osobne, wysokiej klasy układy DAC AK4493SEQ. Jego bogate i delikatne brzmienie sprawia, że na nowo odkrywasz Twoją muzykę. Połączenie USB pozwala na podłączenie do komputerów lub laptopów.

Cena i specyfikacja Topping FiiO K7 w sklep.RMS.pl >>