Topping E70 Velvet przetwornik cyfrowo-analogowy DAC na najnowszym układzie AK4499EX firmy AKM

Topping E70 Velvet to najnowsza wersja doskonałego przetwornika cyfrowo-analogowego z serii 70. Wyposażona jest we flagowy układ konwersji cyfrowo-analogowej AK4499EX firmy AKM. Wersja "Velvet" opiera się na doskonałej podstawie technicznej swojego starszego brata. Łącząc staranny projekt i wysokiej klasy komponenty, E70 Velvet umożliwia uzyskanie wyjątkowej jakości dźwięku z wygodnymi funkcjami, takimi jak Bluetooth 5.1, wyzwalacz 12V, regulowany poziom wyjściowy dla dostarczenia sygnału do końcówki mocy czy pilot zdalnego sterowania.

topping E70 velvet

Wcześniejszy model E70 z układem przetwornika cyfrowo-analogowego ES9038Pro zapewniał wyraźny, szczegółowy dźwięk. Natomiast Topping E70 Velvet z flagowym chipsetem DAC AK4499EX+AK4191EQ firmy AKM i wysoko cenioną technologią Velvet Sound Verita obiecuje brzmienie mięsiste i gładkie.

Urządzenie E70 Velvet zawiera najnowszą generacją interfejsu USB XMOS XU316 o wysokiej wydajności, który obsługuje sygnały audio PCM o wysokiej rozdzielczości do 32 bitów/768 kHz, DSD (do DSD512) i DoP (DSD256). Topping E70 Velvet robi to z pełną precyzją i obiecuje sygnał wyjściowy z bardzo niskimi zniekształceniami.

E70 Velvet wyposażono w chip Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.1, co umożliwia zdalne przesyłanie strumieniowe muzyki bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Obsługa kodeków transmisji wysokiej rozdzielczości aptX, aptX HD, aptX Adaptive i LDAC, gwarantuje wysoką jakość odtwarzania przez Bluetooth, a znacznie mocniejszy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499EX, zapewnia ich jak najwierniejszą reprodukcję.

Topping E70 Velvet posiada zbalansowane wyjście XLR i single-ended RCA. Urządzenie umożliwia wybór wejścia oraz aktywację tylko jednego lub obu jednocześnie. Ponadto Topping oferuje inteligentną funkcję, która pozwala dostosować poziom wyjść w zależności od zastosowania i pożądanej integracji. W ten sposób poziom wyjścia XLR można zmienić z 4V na 5V, a wyjścia RCA z 2V na 2.5V.

Cena i specyfikacja Topping E70 Velvet w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Przetworniki cyfrowo-analogowe DAC" w sklep.RMS.pl >>