Nowa seria subwooferów - Velodyne Deep Waves

Na targach ISE w Barcelonie Velodyne Acoustics ogłasza nową serię subwooferów - Velodyne Deep Waves. Dwa niewielkie subwoofery, czyli Velodyne Deep Waves 10 i Deep Waves 12 mają być rozwiązaniem, które umożliwia poprawę basu, nawet przy ograniczonym budżecie. Velodyne po raz kolejny chce udowodnić, że nawet stosunkowo niewielkie subwoofery mogą osiągnąć imponujące osiągi.

Subwoofery Deep Waves nawiązują do ultrakompaktowej serii Velodyne MicroVee X i wykorzystują podobną konstrukcję z aktywnym przetwornikiem skierowanym do przodu oraz pasywnymi radiatorami skierowanymi w bok, co ma zagwarantować solidny bas, zwłaszcza że aplikacja Velodyne iWoofer wspiera użytkownika w optymalnym dostosowaniu subwoofera do pomieszczenia i zastosowaniu indywidualnych preferencji odsłuchowych. 

 

Prosty design ułatwia integrację z jakimkolwiek wnętrzem i zastanym systemem audio, czy to stereo, czy kinem domowym. Obudowę Velodyne Deep Waves wykonano z wysokiej jakości płyty MDF o grubości 22mm z dodatkowym usztywnieniem. Na ISE Barcelona 2023 zaprezentowano je w matowej czerni.

Velodyne Deep Waves 10 ma moc 350 watów i 10-calowy przetwornik niskotonowy oraz Velodyne Deep Waves 12 o mocy 450 watów i 12-calowym przetwonikiem niskotonowym. Oba modele posiadają przetworniki z 2,5-calową cewką drgającą z czterowarstwowym uzwojeniem i otoczką z gumy nitrylowej, które mają gwarantować wysoki i niezwykle precyzyjny skok. Wzmocnieniem sygnału zajmuje się wzmacniacz w klasie D. 

 Najważniejsze cechy:

  • 2,5-calowa cewka drgająca z czterowarstwowym uzwojeniem zapewnia wysoki i niezwykle precyzyjny wyrównany skok
  • Wysokiej jakości obudowa MDF oraz dodatkowe usztywnienia minimalizują zakłócające rezonanse
  • Aplikacja iWoofer™ 
  • Opcje połączeń na tylnym panelu obejmują gniazda RCA dla kanału LFE i terminale wysokiego poziomu

Specyfikacja Velodyne Acoustics Deep Waves 10 w sklep.RMS.pl >>

Specyfikacja Velodyne Acoustics Deep Waves 12 w sklep.RMS.pl >> 

Specyfikacja Velodyne Acoustics MicroVee X w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Subwoofery do kina domowego