Seria CX Cambridge Audio w nowym, limitowanym do 1000 sztuk wydaniu Black Edition

Cambridge Audio zapowiedziało właśnie limitowaną serię urządzeń z nagradzanej serii CX w czarnym wykończeniu. Każdy komponent będzie dostępny jedynie w liczbie 1000sztuk, a potwierdzi to dołączony do każdego zakupu certyfikat autentyczności wydany przez Cambridge Audio.

Brytyjski producent, który jakiś czas temu już zdecydował się na produkowanie urządzeń tylko w srebrnym wykończeniu, odpowiada na prośby użytkowników i wypuszcza limitowaną edycję Black Edition urządzeń z serii CX. Seria Cambridge Audio CX obejmuje cztery urządzenia, które standardowo dostępne są w srebrnym kolorze Lunar Grey: dwa wzmacniacze zintegrowane CXA61 oraz CX81, sieciowy odtwarzacz strumieniowy CXN V2 oraz transport CD Cambridge Audio CXC.

W Black Edition zastosowano stylowy aluminiowy front w matowym czarnym wykończeniu z błyszczącym czarnym napisem „CX BLACK EDITION”.

Specyfikacja techniczna urządzeń pozostaje bez zmian. Black Edition wyróżnia się jedynie zastosowaniem wykończenia w nowej wersji kolorystycznej w limitowanej liczbie urządzeń. 

W Polsce Cambridge Audio CXA61, CXA81, CXN i CXC w limitowanej czarnej edycji będą dostępne na przełomie marca i kwietnia, do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli:

Cena i specyfikacja Cambridge Audio CXN V2 Black Limited Edition w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Cambridge Audio CXC Black Limited Edition w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Cambridge Audio CXA61 Black Limited Edition w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Cambridge Audio CXA81 Black Limited Edition w sklep.RMS.pl >>