Najnowszy sieciowy amplituner AV Integra DRX-8.4

11.4-kanałowy sieciowy amplituner AV Integra DRX-8.4 oferuje większą moc, większą symetrię i liczbę funkcji.  DRX-8.4 to 150W mocy do jedenastu kanałów (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08% THD, zasilanie 2-kanałowe, FTC), zapewniające użytkownikom większą niż kiedykolwiek elastyczność w zakresie układu kina domowego. W sprzedaży pojawi się na wiosnę 2023 roku. 

Integra DRX-8.4

 

Integra DRX-8.4 zawiera najnowocześniejsze funkcje i zaawansowane technologie. Obsługuje HDR10+, Dolby Vision™, HDR10, VRR, ALLM i HDCP 2.3. Umożliwia dwukierunkową technologię bezprzewodową Bluetooth® z aptX HD. Wejścia HDMI 2.1 1–6, Main Out z eARC i Sub Out obsługują 8K/60p. Integra DRX-8.4 z certyfikatem THX® obsługuje również Dolby Atmos®, DTS:X®, ulepszone IMAX, a aktualizacje oprogramowania układowego są dostępne dla Auro-3D (lato 2023), dzięki czemu możesz cieszyć się pełnią wrażeń kinowych.

DRX-8.4 został zaprojektowany tak, aby zintegrować mnóstwo połączeń w różnych interfejsach, a wszystko to przy jednoczesnym odtwarzaniu audio i wideo bez strat. Dwa precyzyjne 768 kHz/32-bitowe ESS ES9026PRO 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe Hyperstream® II zapewniają niespotykany zakres dynamiki przy bardzo niskich zniekształceniach.

Z dołączoną licencją Dirac Live Premium otrzymujesz gotową korektę pokoju. Konfiguracja jest łatwa dzięki aplikacjom Dirac na PC lub Mac i opcjonalnemu mikrofonowi USB lub za pomocą aplikacji mobilnej Integra i dołączonego mikrofonu. Wygląda na to, że od teraz rozmiar i kształt twojego pokoju nie będą miały wpływu na jakość brzmienia.

  • Zaawansowana aplikacja internetowa do konfiguracji, tworzenia kopii zapasowych i przywoływania wszystkich ustawień AVR; Domyślne hasło może zostać zmienione przez dealera
  • Bezprzewodowa kalibracja pomieszczenia za pomocą aplikacji Dirac PC/Mac i opcjonalnego mikrofonu USB (zalecany UMIK-1)
  • Wzmacniacz można przypisać do aktywnej strefy 2, strefy 3 i pasywnego napędu subwoofera
  • Czterordzeniowy procesor sieciowy zapewniający najwyższą szybkość reakcji i stabilność IP
  • Kompatybilny z OVRC Pro, Domotz, Luxul Pro Watch, VPN i innymi platformami monitorującymi
  • Wbudowany zestaw narzędzi diagnostycznych, w tym wzorce testowe i regulacja EDID/HDCP, wirtualny pilot; wszystko dostępne za pośrednictwem aplikacji internetowej
  • Najbardziej niezawodny interfejs API Integry, z dyskretnymi poleceniami dla praktycznie każdej funkcji AVR
  • Opracowany przez zespół Integra w Osace w Japonii

Integra DRX-8.4 zawiera wysokiej jakości wyjścia i wejścia XLR zapewniające profesjonalną łączność na długich trasach kablowych. Zbalansowane wejście i wyjście audio XLR (przednie L/C/R i dwa wyjścia subwoofera).

Dzięki wbudowanym technologiom Chromecast i Apple AirPlay 2 możesz przesyłać dźwięk strumieniowo ze smartfona, tabletu lub komputera do kina domowego. Skorzystaj także z Amazon Music, Spotify, Deezer (Deezer HiFi) i TuneIn. Możesz wybrać stację i wyszukać muzykę dostępną w tych usługach za pomocą aplikacji Integra Control Pro i Integra Music Control (dla Amazon Music) na smartfonie lub tablecie. Integra DRX-8.4 jest Roon Ready, co oznacza, że bezproblemowo integruje się z kontem Roon.

Po podłączeniu Integra DRX-8.4 do portu Sonos, dowolna muzyka lub źródło może zostać przesłane z aplikacji Sonos do odbiornika. Odbiornik można zgrupować z innymi urządzeniami Sonos w sieci lub używać niezależnie. Użyj Integra Control Pro, aby odtwarzać muzykę w każdym z podłączonych pomieszczeń, obsługiwać podłączony AVR, uzyskiwać dostęp do wszystkich podstawowych funkcji zdalnego sterowania, takich jak odtwarzanie/pauza i głośność, mierzyć i kontrolować dołączone ustawienia Dirac Live oraz sprawdzać formaty audio/wideo wejście i wyjście.

Wbudowany Chromecast sprawia, że przesyłanie strumieniowe muzyki ze smartfona, tabletu, laptopa Mac® lub Windows® lub Chromebooka™ do Integra DRX-8.4 jest bardzo proste. Steruj odtwarzaniem, twórz tryby imprez i łącz się z innymi urządzeniami z wbudowanym Chromecastem używając głosu za pośrednictwem Google Home lub aplikacji Google Home, aby z łatwością udostępniać i kontrolować treści w całym domu. Urządzenia z wbudowanym Asystentem Google mogą również sterować muzyką w DRX 8.4 za pomocą głosu.

Apple AirPlay 2 umożliwia także bezproblemowe przesyłanie strumieniowe muzyki lub podcastów do wielu urządzeń audio w całym domu za pomocą dowolnego urządzenia Apple lub za pomocą Siri – i wszystko pozostaje w doskonałej synchronizacji. Twórz grupy multiroom lub przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia.

Całkowicie nowy referencyjny symetryczny wzmacniacz klasy AB maksymalizuje jakość dźwięku, gdy dźwięk jest wzmacniany i przesyłany do głośników. Audiofilskiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre zastosowany w DRX-8.4 fachowo konwertuje sygnały audio w celu dekodowania dźwięku dla głośników, zapewniając wciągające wrażenia dźwiękowe. Nie każdy amplituner poradzi sobie z intensywnością pasywnego subwoofera, ale nie stanowi to problemu dla DRX-8.4 AVR. Skorzystaj z dwóch dedykowanych kanałów subwoofera, aby uzyskać wszystkie niskie częstotliwości, na jakie zasługują Twoje programy i muzyka.

Wytłaczane, antyrezonansowe aluminiowe radiatory i wysokiej jakości kondensatory doskonale równoważą zapotrzebowanie na zużycie energii i moc wyjściową, zapewniając optymalną wydajność. Integra DRX-8-4 jest dostarczana z Dirac Room Correction Full Bandwidth. Aby naprawdę cieszyć się pełną jakością nowego amplitunera, zdecydowanie zalecamy ulepszenie subwooferów za pomocą Dirac Live Bass Control.

Specyfikacja Integra DRX-8.4 w sklep.RMS.pl >> 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner kina domowego