Ulepszony wzmacniacz zintegrowany Moon by Simaudio 250i v2 teraz z MM

Kanadyjski producent wprowadza nową, ulepszoną wersję wzmacniacza zintegrowanego Moon by Simaudio 250i v2, który jest bardziej wszechstronny. Dodatkowy bonus to ulepszona konstrukcja obwodów oraz nowa osłona zasilacza, a przede wszystkim dodanie przedwzmacniacza gramofonowego MM, co czyni Moon 250i v2 go bardziej kompletnym. Teraz gramofony łączą się bezpośrednio z Moon 250i v2, zapewniając naturalne i precyzyjne odtwarzanie płyt winylowych. 


Moon 250i v2 by Simaudio

 

 

MOON 250i v2 to klasyczna konstrukcja analogowa, która zapewnia renomowaną jakość dźwięku MOON. Moon 250i v2 oferuje zarówno gładki autorytet muzyczny, jak i ponadczasowy design. To brama do podróży po całej gamie produktów MOON. Nowy MOON 250i v2 opiera się na podstawach poprzednich nagradzanych modeli. Łączy w sobie stylowy design i znakomity dźwięk.

Moon by Simaudio 250i v2 posiada proste w obsłudze i satysfakcjonujące dotykowe elementy sterujące i został zaprojektowany, aby zapewnić lata przyjemności słuchania. Model 250i v2 jest dostępny w czarnym lub dwukolorowym czarno-srebrnym wykończeniu. 

Moon 250i v2 by Simaudio

Ulepszona konstrukcja obwodów to nowa osłona zasilacza oraz półprzewodniki nowej generacji, aby zapewnić poprawę jakości dźwięku, a dodanie przedwzmacniacza gramofonowego MM zwiększa funkcjonalność – po raz pierwszy gramofony można teraz podłączyć bezpośrednio do Moon 250i. Wszystkie ulepszenia mieszczą się w klasycznej obudowie MOON 250i, która została zbudowana zgodnie ze skrupulatnymi standardami inżynierii dźwięku firmy MOON.

Moon 250i v2 by Simaudio

 Najważniejsze cechy:

  • 6 wejść liniowych, w tym montowany z przodu mini-jack do odtwarzaczy multimedialnych
  • Przedwzmacniacz gramofonowy MM
  • Wyjście słuchawkowe duży jack na przednim panelu
  • Precyzyjnie dopasowane, autorskie tranzystory wyjściowe MOON Bipolar dla lepszej odpowiedzi basowej i dokładnej reprodukcji dźwięku
  • Niska temperatura pracy zapewnia bardzo długą żywotność
  • Sztywna konstrukcja podwozia, aby zminimalizować skutki zewnętrznych wibracji
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie.

W zestawie z produktem: Kabel zasilający AC 9 Pilot zdalnego sterowania „CRM-3” z dwiema bateriami „CR-2032”, Przewód SimLink z miniwtyczką 1/8” na każdym końcu, Instrukcja obsługi

Moon 250i v2 by Simaudio w sklep.RMS.pl >> 

Inne produkty w kategorii wzmacniacze zintegrowane stereo >>