Nowy kabel polskiej marki Melodika dedykowany do DAC - Melodika Purple Rain MDUAB

Do sprzedaży trafia właśnie najnowszy kabel polskiej marki Melodika. Wysokiej jakości kabel Melodika MDUAB umożliwi pewne oraz solidne połączenie między dwoma urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB A – USB B. Wtyki pokryte są 24 karatowym złotem, które także nie utlenia się w powietrzu.Autorska konstrukcja kabla USB zaprojektowana przez Melodikę i wyprodukowana w Polsce oferuje znacznie lepsze ekranowanie oraz większy przekrój żył niż wymaga tego standard USB, zapewniając przy tym ponadprzeciętną jakość. Dzięki temu wymieniając kabel fabrycznie dołączony do Twojego sprzętu audio, np. do przetwornika cyfrowo-analogowego DAC na Melodika MDUAB, w łatwy i szybki sposób ulepszysz jakość przesyłanego sygnału a tym samym również brzmienia swojego systemu audio.
 


Kabel Melodika Purple Rain MDUAB został zaprojektowany tak, aby przesyłać dźwięk cyfrowy w jak najlepszej jakości. MDUAB zbudowany jest z dwóch par żył (4x 0,2mm2), jedna z nich służy do transmisji danych, druga do zasilania. Linia służąca do transmisji danych jest oddzielona i posiada własne ekranowanie, co minimalizuje zakłócenia zewnętrzne. W ten sposób zasilanie jest izolowane od przewodników sygnałowych, pozwalając na uzyskanie czystszego i bardziej naturalnego brzmienia.

Potrójne ekranowanie, które składa się z dwóch warstw folii Mylar i oplotu z ocynkowanej miedzi, ogranicza szum elektryczny oraz zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), a także zapobiega przesłuchom pomiędzy innymi blisko położonymi żyłami. Wtyki pozłacane 24-karatowym złotem zmniejszają straty na połączeniu wtyk-gniazdo. Z kablem połączone je precyzyjnie za pomocą najwyższej jakości lutu cyny ze srebrem.
 


Kabel Melodika MDUAB wykonano z najwyższą starannością, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Wytrzymała izolacja z PVC sprawia, że przewód może być użyty także w instalacjach. Złącze USB pozwala na połączenie urządzeń peryferyjnych: przetworników C/A DAC, drukarki, skanera, dysku twardego, aparatu fotograficznego, urządzeń medycznych itp. - wszędzie tam, gdzie szczególnie liczy się jakość i stabilność połączenia oraz zminimalizowany wpływ zakłóceń.
 


Jak wszystkie kable Melodika, ze względu na swoją wysoką jakość, MDUAB objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Kabel USB marki Melodika oznaczony jest symbolem MDUAB, gdzie "U" to skrót od USB, a AB typ zastosowanych złącz (USB-A/USB-B). Liczby następujące po tym symbolu wskazują na długość kabla, a zatem przewód o długości 1,5m będzie miał symbol: MDUAB15, a przewód o długości 7m - MDUAB70.
 

Najważniejsze cechy Melodika Purple Rain MDUAB:

• Złącza: ekranowany wtyk USB A, wtyk USB B
• Standard: USB 2.0 o prędkości do 480 Mb/s
• 2 pary żył: 4x 0,2mm2
• Pojemność żył: 62 nF/1km - 62 pF/m
• Miedź beztlenowa OFC: 99.99%
• Wtyki pozłacane 24k złotem
• Potrójne ekranowanie (2x folia Mylar + oplot z ocynkowanej miedzi)
• Purpurowa izolacja zewnętrzna jest odporna na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol. Wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze.
• Działa w zakresie temperatur od -30 do +70 stopni Celsjusza, dlatego idealnie nadaje się również do instalacji
• Lutowanie cyną ze srebrem
• Wyprodukowany w Polsce
• Certyfikat: RoHS 2
• 5 lat gwarancji

Melodika Purple Rain MDUAB w sklep.RMS.pl >>

Melodika Purple Rain w sklep.RMS.pl >>