Kolejny w rodzinie Evo: Cambridge Audio Evo Transport CD

Evo CD to transport CD opracowany wyłącznie do partnerowania wzmacniaczom zintegrowanym all-in-one linii Evo. Wykonany w tej samej stylistyce, z tych samych wysokiej jakości materiałów i spełniając te same rygorystyczne normy. Cambridge Evo CD wyciąga każdy detal muzyczny z Twoich płyt i bezproblemowo przekazuje go do Evo all-in-one.  Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wydajnym odtwarzaniu płyt CD oraz obsłudze formatów cyfrowych. 

 

Pięćdziesięcioletnie doświadczenie Cambridge Audio zaowocowało najnowszą serią EVO. Cambridge Audio zapowiada, że nowa seria Evo znaczy kolejny etap rozwoju firmy. Evo od „ewolucja” (evolution). Ma to oznaczać transformację, poprawę i postęp. W kwestii designu na pewno.

Cambridge Evo CD stworzono wyłącznie do parowania ze wzmacniaczami zintegrowanymi all-in-one Evo, Evo CD ma te same wymiary, co ułatwia umieszczenie go poniżej lub obok odtwarzacza all-in-one. Sam decydujesz, który z dwóch stylów paneli bocznych wybrać. Razem Evo i Evo CD mają pewny siebie styl, który uznaje dziedzictwo Cambridge, ale także patrzy w przyszłość.

Evo CD używa Cambridge S5 Servo, ulepszoną wersję  S3, znanego z Cambridge CXC. Charakteryzuje się jeszcze lepszą precyzją i szybkością wyszukiwania danych niż jego poprzednik. Evo CD nie używa uniwersalnego napędu dysków, ale korzysta ze specjalnie zaprojektowanego mechanizmu, którego jedynym celem jest odtwarzanie płyt audio CD z niezawodną dokładnością.

Anodowane aluminium, które otacza precyzyjne komponenty Evo CD, nie tylko pasuje do projektu Evo, ale także przyczynia się do jego wydajności. Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa i taca napędu zapewniają, że nic nie zakłóca sygnału, gdy przechodzi on do przetwornika cyfrowo-analogowego Evo za pośrednictwem pojedynczego kabla wyjściowego „Evo Link”.

Zaprojektowany wyłącznie do parowania z innymi urządzeniami all-in-one Evo, Evo CD ma te same wymiary, co ułatwia umieszczenie go poniżej lub obok odtwarzacza all-in-one. Wymienne panele boczne pasują do odtwarzacza all-in-one Evo. W zestawie znajdują się wymienne panele boczne - czarne lub drewniane, sam decydujesz, który z dwóch stylów paneli bocznych wybrać. Razem Evo i Evo CD mają pewny siebie styl, który uznaje dziedzictwo Cambridge, ale także patrzy w przyszłość.

Jedynym celem Cambridge Evo CD jest odtwarzanie płyt, aby przekazywać dokładne informacje muzyczne do Evo all-in-one. Dzięki temu można było pozwolić sobie na minimalistyczny projekt – tylko z jednym przyciskiem na desce rozdzielczej, aby otworzyć / zamknąć metalową tacę CD. Wszystko inne jest obsługiwane za pomocą pilota Evo lub aplikacji StreamMagic. Okładki albumów CD i informacje o utworach są wyświetlane na 6,8-calowym kolorowym ekranie Cambridge Evo all-in-one.

Cambridge Audio Evo

Transport CD Cambridge Evo CD zbudowano ze starannie dobranych materiałów. W pełni metalowa taca i mechanizm CD zostały wybrane ze względu na stabilność, wydajność i długowieczność. Podobnie jak Twoja kolekcja płyt CD, przetrwa próbę czasu – odblokowuje muzykę i wspomnienia związane z tymi albumami na wiele lat.

Najważniejsze cechy: 

  • Wysokiej jakości transport audio CD – zaprojektowany specjalnie do partnerowania odtwarzaczom all-in-one Cambridge Evo
  • Nowy silnik serwo S5 zapewnia doskonałą prędkość dysku i odtwarzanie bez błędów
  • Niestandardowe wyjście cyfrowe do Evo – dla czystego cyfrowego sygnału audio i wyszukiwania okładek albumów przy użyciu odtwarzacza Evo
  • Odtwarzanie bez przerw – idealne do klasycznych utworów i miksów DJ-skich
  • Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa i taca CD – izoluje komponenty, zapewniając najwyższą wydajność muzyczną
  • W zestawie wymienne panele boczne — pasujące do odtwarzacza all-in-one Evo

Specyfikacja Cambridge Audio Evo CD w sklep.RMS.pl>>
Inne produkty w kategorii Odtwarzacze CD / SACD>>