Odtwarzacz strumieniowy WiiM Pro od teraz z certyfikatem Roon Ready

WiiM Pro to kompaktowy odtwarzacz strumieniowy, który obsługuje Spotify Connect, TIDAL Connect, a od teraz także Roon Ready. Nowa funkcjonalność jest dostępna po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji oprogramowania.

  Odtwarzacz strumieniowy WiiM Pro

Co oznacza przyznanie certyfikatu Roon Ready przez Roon Labs?

Uzyskanie certyfikatu „Roon Ready” przez streamer Wiim Pro oznacza, że po zainstalowaniu aktualizacji, bez konieczności dodatkowej konfiguracji, Roon wykryje urządzenie w sieci i zapewni najwyższą możliwą jakość dźwięku i wydajność w przesyłaniu strumieniowym.

Gdy otworzysz aplikację WiiM Home, Roon będzie dostępny jako serwis muzyczny w zakładce „Przeglądaj”. Dotknij go, by otworzyć aplikację Roon Remote na telefonie. Roon jest kompatybilny z większością komputerów Mac, Windows i Linux, a także z innymi produktami zawierającymi Roon Core.
 
Odtwarzacz strumieniowy WiiM Pro

WiiM Pro pozwala na unowocześnienie istniejącego zestawu stereo o możliwość korzystania z milionów utworów z serwisów streamingowych. Dzięki certyfikatowi Roon Ready, WiiM Pro oferuje teraz sieciową platformę audio dla wielu pomieszczeń i wielu użytkowników, oferującą odtwarzanie bit-perfect, upsampling DSD i PCM , obsługę wielu kanałów i wyświetlanie ścieżki sygnału.

Cena i specyfikacja odtwarzacza strumieniowego WiiM Pro w sklep.RMS.pl>> 
Odtwarzacz strumieniowy WiiM ProCzym jest Roon?

Roon początkowo traktowany jako audiofilska ciekawostka, powoli staje się standardem w segmencie high-end hi-fi. Ta wszechstronna platforma służy do przeglądania, organizowania i słuchania muzyki. Roon łączy lokalnie zapisane pliki ze strumieniami z TIDAL i Qobuz, aby stworzyć ogromną, połączoną bibliotekę cyfrową. Automatycznie pobiera zdjęcia artystów, biografie, recenzje, teksty piosenek, daty tras koncertowych i informacje o kompozytorach, tworząc wzajemnie połączony interfejs przypominający cyfrowy magazyn.

Posiadacze WiiM Pro mogą wypróbować bezpłatną wersję próbną z Roon przez 14 dni, a także zarejestrować się na 30-dniowy okres próbny w Qobuz lub Tidal, aby wypróbować ich usługi zintegrowane z Roon.