Nowa kolumna centralna Dali Oberon Grand Vokal

Dali Oberon Grand Vokal to pełnozakresowa, 2-drożna kolumna centralna do dużych pomieszczeń, większa wersja kolumny centralnej Oberon Vokal. Dzięki dwóm zmodernizowanym 7-calowym głośnikom niskotonowym opartym na SMC, ponadwymiarowemu, ultralekkiemu głośnikowi wysokotonowemu o średnicy 29 mm i dużej obudowie, Oberon GRAND VOKAL ożywia dźwięk przestrzenny dostarczając czyste i niezniekształcone dialogi, efekty dźwiękowe i muzykę.


Oberon GRAND VOKAL

Dali GRAND VOKAL bezproblemowo łączy się z OBERON 7 i OBERON 9, zapewniając idealnie dopasowane charakterystyki dźwięku z każdego kanału – dokładnie tak, jak zamierzało studio miksujące. Zastosowane technologie, takie jak niskostratny system magnesów oparty na SMC oraz stożek z papieru i włókna drzewnego, ma pozwolić na doskonałe odtworzenie wokali, efektów specjalnych oraz szczegółów muzycznych przy dowolnej głośności.

Większe przetworniki i duża konstrukcja obudowy zapewniają czyste, mocne i niezniekształcone dialogi, efekty dźwiękowe i muzykę. Podobnie jak w przypadku każdego głośnika DALI, OBERON GRAND VOKAL jest zgodny z charakterystycznymi zasadami brzmienia Dali, aby zapewnić płynną scenę dźwiękową i zrównoważone przejście między kanałami centralnym i przednim.

Kolumna Dali Oberon Grand Vokal generuje wyjątkowo wysoki poziom ciśnienia akustycznego i całej dynamiki potrzebnej do zapewnienia realistycznych dialogów, efektów dźwiękowych i muzyki – przy dowolnej głośności.

Oberon GRAND VOKAL

Perfekcyjnie zintegrowany dźwięk

Każdy szczegół sygnału audio jest wiernie odtworzony. Wybór materiałów i geometrii przetworników zastosowanych w GRAND VOKAL ma zapewnić doskonale zintegrowany dźwięk w szerokim obszarze odsłuchowym. Niezależnie od tego, czy siedzisz, czy stoisz, w idealnym miejscu lub z boku, nasza zasada szerokiej dyspersji zapewnia wierne odtworzenie każdego szczegółu sygnału audio.

Odtwarzanie mikro-szczegółów

Stożki głośnika niskotonowego to mieszanka drobnoziarnistej pulpy papierowej wzmocnionej włóknami drzewnymi, która tworzy sztywną, lekką konstrukcję o niskim rezonansie, niskich stratach i kontrolowanym zachowaniu w doskonałej równowadze. Działając w połączeniu z niskostratnym głośnikiem surround i zawieszeniem, każdy stożek odtwarza niefiltrowane mikroszczegóły w sygnale z niesamowitą dokładnością.

Oberon GRAND VOKAL

Powiększona miękka kopułka
Zmniejszenie zniekształceń przy jednoczesnym zwiększeniu czułości i mocy. Przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 29 mm jest zbudowany z materiału, który waży mniej niż połowę tego, co większość porównywalnych produktów. Oprócz zminimalizowania ruchu cewki drgającej w celu wyeliminowania zniekształceń, głośnik wysokotonowy OBERON GRAND VOKAL zapewnia wierną reprodukcję najdrobniejszych szczegółów bez wysiłku.

Technologia SMC - redukuje zniekształcenia, zapewniając zrelaksowaną średnicę z dużą ilością szczegółów
DALI OBERON to pierwsza podstawowa seria Dali, w której zastosowano opatentowaną technologię SMC. SMC zapewnia wyjątkowo niskie zniekształcenia i ujawnia najdrobniejsze szczegóły, nawet przy niskim poziomie głośności, co jest kluczowym czynnikiem, jeśli chodzi o odtwarzanie wszystkich ważnych częstotliwości średnich, w których znajdują się dialogi filmowe i gdzie nasze uszy są najbardziej podatne na artefakty zniekształceń.

Na tylnym na tylnym panelu kolumn odnajdziemy bas-refleks. Kolumna centralna Dali Oberon Grand Vokal dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych w macie: Black Ash (Vinyl) oraz Dark Walnut - ciemny orzech (Vinyl)

Kolumna centralna Dali Oberon Grand Vokal na sklep.RMS.pl >>

Więcej produktów w kategorii kolumny centralne >>