Denon CEOL RCD-N12 - nowa wersja amplitunera stereo all in one z odtwarzaczem CD

Denon CEOL RCD-N12 to amplituner stereo typu all in one z odtwarzaczem CD, radiem DAB/ FM, HDMI ARC i HEOS .

System Denon RCD-N12 oferuje wiele zaawansowanych funkcji i cech, które pozwalają na maksymalny komfort słuchania muzyki oraz korzystania z różnych źródeł dźwięku. Urządzenie trafi do sprzedaży we wrześniu 2023 roku.

Tuner DAB+ i FM:

Pozwala na odbieranie cyfrowych i analogowych stacji radiowych, zapewniając dostęp do szerokiego spektrum audycji.

Denon RCD-N12 pictureZintegrowany odtwarzacz CD:

Umożliwia odtwarzanie tradycyjnych płyt CD z doskonałą jakością dźwięku.

Denon RCD-N12 picture

Platforma streamingowa HEOS:

Ciesz się muzyką ze Spotify, Amazon Music HD, Tidal i innych lub z lokalnych bibliotek plików muzycznych. Dzięki dodatkowym wbudowanym komponentom HEOS, takim jak głośniki obsługujące HEOS, możesz odtwarzać muzykę w jednym lub wielu pomieszczeniach.

Możliwość łączenia z innymi urządzeniami multimedialnymi za pomocą AirPlay 2 lub Bluetooth, co pozwala na bezprzewodowy przesył dźwięku z urządzeń mobilnych i komputerów.

 Denon RCD-N12 picture

Łączność z telewizorem przez HDMI ARC:

Ten system umożliwia podłączenie telewizora za pomocą interfejsu HDMI ARC, co pozwala na poprawę jakości dźwięku z telewizora i wykorzystanie go do oglądania filmów.

Denon RCD-N12 picture

Bezpośrednie wejście gramofonowe:

Dla miłośników winyli system Denon RCD-N12 posiada wejście, które umożliwia podłączenie gramofonu i cieszenie się analogowym dźwiękiem.

Denon RCD-N12 pictureŁatwa konfiguracja i użytkowanie:

System Denon CEOL RCD-N12 został zaprojektowany z myślą o łatwej konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu użytkownik może szybko rozpocząć korzystanie z wszystkich jego funkcji.
Obudowa o zaokrąglonych krawędziach, czytelny wyświetlacz i podświetlane przyciski sterujące sprawiają, że system prezentuje się nowocześnie i jest intuicyjny w obsłudze.
Podsumowując, Denon CEOL RCD-N12 to zaawansowany system muzyczny, który zapewnia bogaty wybór źródeł dźwięku, doskonałą jakość dźwięku oraz łatwą obsługę. Dzięki technologii HEOS i możliwości łączenia z innymi urządzeniami multimedialnymi, stanowi on idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki w każdym formacie.

Denon RCD-N12 picture

Najważniejsze cechy: 

  • platforma HEOS Built-In multiroom do bezprzewodowego streamingu muzyki
  • bluetooth, Wi-Fi oraz AirPlay 2
  • sterowanie głosowe Amazon Alexa oraz Google Assistant
  • jedno wejście optyczne z wykrywaniem sygnału wejściowego do automatycznego włączania urządzenia po włączeniu telewizora
  • wejście gramofonowe
  • wyjście przedwzmacniacza i subwoofera

 Pełna specyfikacja Denon DENON CEOL RCD-N12 dostępna na sklep.rms.pl>>