Perlisten In-Ceiling: Jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie głośników sufitowych na rynku.

Kto powiedział, że wybór głośników sufitowych to zawsze kompromis w kwestii jakości dźwięku? Głośniki sufitowe Perlisten S3ic oraz R3ic i R2ic idealnie sprawdzą się w połączeniu z innymi kolumnami Perlisten z serii S oraz R, gdzie poświęcenie najwyższych wrażeń dźwiękowych na rzecz różnych kompromisów jest niedopuszczalne!

 

 


Wyposażone w nowy falowód DPC-Array dostarczają niesamowitą dokładność, gładkość i kierunkowość. Dzięki zaawansowanemu modelowaniu akustycznemu Comsol, S3ic oraz R3ic są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie głośników sufitowych na rynku.
 

Głośniki sufitowe Perlisten S3ic oraz R3ic i R2ic charakteryzuje wszechstronność zastosowań i montażu w systemach kina domowego. Głośniki mogą pracować zarówno jako lewy, prawy, centralny, górny kanał audio oraz surround.
Spójny front falowodu, przy jednoczesnej optymalizacji wczesnych odbić i mocy dźwięku, przenosi odtwarzanie wokalu i delikatnych sopranów na zupełnie nowy poziom.

Głośniki korzystają z unikatowej techniki dopasowywania barwy dźwięku ze wszystkimi głośnikami w swojej serii.
 
  • Projekt głośników sufitowych Perlisten S3ic i R3ic dostosowany został do instalacji w suficie z kątem 30° jako wzorcowym punktem odniesienia, pokrywając całe pasmo przenoszenia w szerszym promieniu +/- 55 ° od osi głośnika.


  • Projekt głośników sufitowych Perlisten R2ic dostosowany został do instalacji w suficie z kątem 30° jako wzorcowym punktem odniesienia, pokrywając całe pasmo przenoszenia w promieniu +/- 30 ° od osi głośnika.
 

Perlisten S3ic >>

Perlisten S3ic In-Ceiling to 3-drożny sufitowy głośnik instalacyjny przeznaczony do zastosowań w systemach Audio-Video. Założenia projektowe i technologia przetworników zostały zaczerpnięte z flagowej serii S i są wynikiem dziesiątek lat badań, które zaowocowały designem na najwyższym, światowym poziomie.
Wyposażony został w falowód DPC-Array nowej generacji, opracowany pod kątem dostarczenia płynnej prezentacji tonów średnich oraz wysokich, w którym znajduje się 28mm kopułka berylowa i ultralekka, 28mm kopułka głośnika średniotonowego Textreme TPCD. 165mm membrana głośnika niskotonowego TPCD wykonana została z dwóch warstw tworzywa TeXtreme - cienkiej plecionki karbonowej.
 

Perlisten R3ic >>


Perlisten R3ic In-Ceiling to 3-drożny sufitowy głośnik instalacyjny przeznaczony do zastosowań w systemach Audio-Video. Wyposażony został w falowód DPC-Array nowej generacji, opracowany pod kątem dostarczenia płynnej prezentacji tonów średnich oraz wysokich, w którym znajduje się 28mm miękka, jedwabna kopułka wysokotonowa i 28mm jedwabna kopułka średniotonowa. 165mm membrana głośnika niskotonowego wykonana została z HPF (Hybrid Pulp Formulation) - autorskiej, zastrzeżonej odmiany pulpy celulozowej, składającej się z mieszanki długich włókien drzewnych, bambusa i wełny.

Perlisten R2ic >>

Perlisten R2ic In-Ceiling, czyli uproszczona wersja głośnika R3ic, to 2-drożny sufitowy głośnik instalacyjny przeznaczony do zastosowań w systemach Audio-Video. Wyposażony został w falowód DPC-Array nowej generacji, w którym znajduje się 28mm miękka, jedwabna kopułka wysokotonowa. 165mm membrana głośnika niskotonowego wykonana została z HPF (Hybrid Pulp Formulation) - autorskiej, zastrzeżonej odmiany pulpy celulozowej, składającej się z mieszanki długich włókien drzewnych, bambusa i wełny.
Głośniki sufitowe Perlisten In-Ceiling zapewniają wydajność w pełnym zakresie pasma z niezrównanym zakresem dynamiki i muzyczną finezją. Dominus to najnowsza i najwyższa klasa wydajności certyfikatu THX, mająca na celu wypełnienie luki między dużymi kinami domowymi a publicznymi kinami na całym świecie. Właściciele kina domowego z pokojami o powierzchni do 184 metrów sześciennych i odległości oglądania do 6 metrów (odpowiednio do 6500 stóp sześciennych i do 20 stóp) mogą wypełnić ich przestrzeń doskonałą jakością dźwięku, jakiej oczekują od produktów z certyfikatem THX Dominus.

Podczas rygorystycznego procesu testowania THX zwracano szczególną uwagę na poziomy zniekształceń generowanych przez duże kolumny. Najbardziej imponujące jest to, że absolutnie minimalny poziom THD wymagany do osiągnięcia tego celu jest rzadko spotykany na świecie w kolumnach. Z THD poniżej 0,5% przy poziomach odsłuchu 90 dB i rygorystycznymi limitami zniekształceń przy ekstremalnym 120 dB SPL.