Lyngdorf Audio MXA-8400 8-kanałowa końcówka mocy 8x400W

To najpotężniejszy produkt Lyngdorf Audio w historii, zapewniający 8 x 400 watów liniowej i stabilnej mocy. Zawiera technologię Purifi EIGENTAKT z innowacyjną korekcją błędów EIGENTAKT (EEC), wysoce wydajny i zaawansowany zasilacz Lyngdorf Audio PowerPerfect. Wyposażony w ultra-niskoszumowe i precyzyjne analogowe stopnie wejściowe oraz 4-warstwową główną płytkę drukowaną zoptymalizowaną pod kątem najlepszej czystości sygnału i uziemienia . Dzięki tej gamie funkcji MXA-8400 wyznacza nowe standardy wzmacniaczy w zakresie jakości dźwięku, zmierzonej wydajności i niezawodności.

 

MXA-8400

Technologia Purifi EIGENTAKT z innowacyjnym obwodem EEC

Technologia Purifi EIGENTAKT jest wynikiem szeroko zakrojonych badań mających na celu rozwiązanie utrzymujących się wyzwań stojących przed wzmacniaczami klasy D. Opatentowana funkcja korekcji błędów EIGENTAKT (EEC) zapewnia bardzo wysokie wzmocnienie pętli wyjściowej (>75 dB) w całym paśmie audio. Zapewnia to wyjątkowo niskie całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) przy dowolnej częstotliwości i na każdym poziomie mocy, a także niezrównanie niskie zniekształcenia intermodulacyjne (IMD), co prowadzi do wysoce rozdzielczego i stabilnego obrazu stereo, nieporównywalnego z żadną technologią wzmacniacza ani klasą operacyjną. Rezultatem jest niesamowicie neutralny dźwięk, ze znikomym słyszalnym szumem.

MXA-8400

Wysoce wydajny zasilacz PowerPerfect

Wzmacniacze Purifi 8 o łącznej mocy wyjściowej 3,2 kW i jeszcze wyższej mocy szczytowej stanowią niezwykle duże wyzwanie dla zasilania, co często jest czynnikiem ograniczającym w przypadku popularnych wzmacniaczy wielokanałowych. PowerPerfect firmy Lyngdorf Audio to wysoce wydajny i zaawansowany zasilacz. Dzięki zintegrowanej technologii równoważenia kanałów i kilku systemom zabezpieczeń zapewnia najlepszą podstawę dla każdego kanału, nawet przy sterowanych wszystkich kanałach. Jest tak energooszczędny i ma tak niski pobór mocy w stanie bezczynności, że obudowa w wystarczającym stopniu pełni rolę radiatora, bez konieczności stosowania hałaśliwych wentylatorów. Zasilanie sieciowe jest zgodnie z projektem oddzielone i nie wymaga zewnętrznego kondycjonera zasilania.

MXA-8400

Najlepsza w swojej klasie wydajność na wszystkich poziomach, częstotliwościach i obciążeniach głośników

Dzięki Purifi EIGENTAKT w połączeniu z PowerPerfect wydajność MXA-8400 jest utrzymywana na wszystkich poziomach głośności i w całym zakresie częstotliwości audio. Nawet przy pracy w maksymalnych zakresach, przesterowanie w stopniu wyjściowym zostanie odtworzone zarówno w domenie napięcia, jak i prądu. Jest odporny na szumy pozapasmowe w sygnale wejściowym i niewrażliwy na trudne obciążenia głośników, zawsze zachowując płaską charakterystykę częstotliwościową. Kanały wyjściowe można mostkować, zapewniając moc do 4 x 800 W, która bez wysiłku wysteruje nawet najbardziej wymagające głośniki.

MXA-8400

MXA-8400 jest montowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości w Lyngdorf Audio w Danii, gdzie każde urządzenie musi przejść 24-godzinny test z wysterowanymi wszystkimi kanałami i musi zostać zmierzone pod kątem zgodności ze wszystkimi specyfikacjami. Zapewnia to najwyższą wydajność i najwyższą niezawodność.

 

Najważniejsze cechy:

  • Technologia Purifi EIGENTAKT z innowacyjnym obwodem EEC
  • Wysoce wydajny zasilacz PowerPerfect
  • Możliwość mostkowania wyjść wzmacniacza

Pełna specyfikacja Lyngdorf MXA-8400 dostępna na sklep.rms.pl>>

Inne produkty z tej kategorii>>