Nowy 2-kanałowy amplituner stereo Marantz Stereo 70s

Gdy w 1952 roku Saul Marantz wyprodukował swój pierwszy przedwzmacniacz, po czym żona namówiła go, by założył firmę, pewnie nie spodziewał się, że 70 lat później marka Marantz cieszyć się będzie już ugruntowaną pozycją w branży i nadal będzie wprowadzać nowe urządzenia do swojego portfolio. Z okazji 70-lecia założenia firmy, Marantz prezentuje nowy, kompaktowy 2-kanałowy amplituner stereo klasy Hi-Fi. Marantz Stereo 70s zaprojektowano z myślą o miłośnikach zarówno stereo jak i kina domowego. Wszystkie technologie dostępne w pełnowymiarowych amplitunerach AV zawarto w smukłym amplitunerze stereo z łącznością HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, platformą streamingową HEOS, wejściem Phono MM i radiem FM/DAB+.

 

marantz stereo 70


Marantz Stereo 70s dostarcza 75W na kanał przy 8 Ohm. W pełni dyskretny wbudowany wzmacniacz stereo i opatentowany przez Marantz obwód hiperdynamiczny (HDAM) mają  zapewnić czysty, szczegółowy, ciepły, przestrzenny i dynamiczny dźwięk z dowolnego źródła. Wejścia HDMI i ARC ułatwiają podłączenie do telewizorów, konsol do gier i urządzeń do przesyłania strumieniowego. Marantz STEREO 70s oferując sześć wejść HDMI, w tym trzy kompatybilne z 8K, oraz wyjście HDMI obsługujące ARC, ma zapewnić wygodną łączność z obecnymi i przyszłymi komponentami. Dzięki dwóm wyjściom subwoofera łatwo możesz uzupełnić swój system o dodatkowy, głęboki i mocny bas. 

marantz stereo70s

 

Wyjście Przedwzmacniacza

Skorzystaj z trybu przedwzmacniacza, aby podłączyć zewnętrzny wzmacniacz, uzyskując jeszcze wyższą jakość dźwięku i większą moc, jeśli zdecydujesz się na późniejszą aktualizację.

 

marantz stereo 70s amp

Ten amplituner zajmuje niewiele miejsca i mieści się tam, gdzie konwencjonalne komponenty nie są w stanie. Wydajność i jakość dźwięku pełnowymiarowego wzmacniacza zamknięta jest w obudowie o wysokości 11cm. Do Marantz Stereo 70s można podłączyć maksymalnie dwie pary głośników, które mogą grać razem lub osobno i zapewnią charakterystyczny ciepły i szczegółowy dźwię. 

High Resolution Audio 192kHz/24-bit oraz DSD

Z Marantz Stereo 70s możesz odkryć Hi-Res Audio z możliwością dekodowania bezstratnych plików ALAC, FLAC i WAV do 24 bit/192 kHz, a także ścieżek DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz przez port USB na tylnym panelu oraz ze źródeł sieciowych. Możesz także słuchać innych popularnych typów plików, takich jak MP3. Dostęp do muzyki przesyłanej strumieniowo w Marantz Stereo 70s możliwy jest za pośrednictwem m.in. Spotify Connect, Amazon Music HD, Airplay, Bluetooth, Tidal, TuneIn.

marantz stereo 70

HEOS® Built-in

Technologia HEOS Built-in umożliwia użytkownikom dostęp do muzycznych serwisów streamingowych oraz umożliwia słuchanie muzyki w całym domu po podłączeniu do innych urządzeń obsługujących HEOS. Słuchaj tego samego utworu w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego połączonego pokoju.

Charakterystyczny, elegancki design sprawia, że urządzenie pięknie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza. Menu ustawień jest łatwe w nawigacji za pośrednictwem wyświetlacza ekranowego. Nowy, atrakcyjny interfejs ekranowy HD sprawia, że konfiguracja jest wygodna intuicyjna. Podświetlany pilot do sterowania STEREO 70s będzie czytelny nawet w ciemniejszym otoczeniu.  

Marantz Stereo70s ma trafić do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2023. Dostępny będzie w standardowych kolorach tej marki - czarnym oraz srebrno-złotym.  

Specyfikacja Marantz Stereo 70s na stronie sklep RMS.pl >>

Inne produkty z kategorii amplitunery stereo >>