MEE audio KidJamz KJ45BT: Słuchawki, z których Twoje dziecko będzie chciało korzystać

Mee Audio KidJamz KJ45BT to bezpieczne dla uszu naszych pociech przewodowe /bezprzewodowe słuchawki z Bluetooth i limiterem poziomu głośności. 

 

Wewnątrz obudowy znajduje się niezawodny akumulator o pojemności 400 mAh, który zapewnia do 36 godzin słuchania ulubionej muzyki lub audiobooków.

Słuchawki dla dzieci różnią się od modeli dla dorosłych. Priorytetem Mee Audio przy projektowaniu KidJamz KJ45BT była dbałość o niezwykle wrażliwy narząd słuchu u dzieci, bo większości jego uszkodzeń nie da się odbudować.

W przypadku, gdy od dziecka kontakt z wysokim poziomem natężenia dźwięku jest częsty, to wraz z wiekiem słuch zaczyna bezwzględnie słabnąć. Z tego powodu słuchawki KidJamz KJ45BT wyposażone są w limiter poziomu głośności do 85 decybeli, czyli do poziomu natężenia dźwięku bezpiecznego dla słuchu dziecka, podczas gdy inne słuchawki mogą z łatwością go przekraczać.

 Niemniej jednak, jeśli dziecko znajduje się w samochodzie lub autobusie, możesz chcieć tymczasowo zwiększyć głośność, żeby hałaśliwe dźwięki otoczenia nie zagłuszały muzyki lub słów ulubionej bajki. KidJamz KJ45BT oferują również ten wybór. Kombinacja naciśnięć przycisków umożliwia rodzicom pełną kontrolę nad natężeniem dźwięku.


Słuchawki umożliwiają połączenie przewodowe i bezprzewodowe.Mee Audio wychodzi z założenia, że najlepsze słuchawki dla dzieci to takie, z których dzieci będą chciały korzystać. Co lubią dzieci? Żywe kolory i wyraziste różnice między barwami, miękkość, lekkość i wolne od frustracji urządzenia. Z tego powodu słuchawki KidJamz KJ45BT oferowane są w trzech przyciągających wzrok kombinacjach kolorystycznych. Wyposażone są w miękkie nausznice i poduszkę ochronną pałąka, więc nie naciskają na głowę dziecka. Obrotowe elementy nauszne i regulowany pałąk umożliwiają łatwe dopasowanie słuchawek dla dziewczynek i chłopców od 4-go roku życia.

 Jakość muzycznych doświadczeń ma kluczowy wpływ na kształtowanie artystycznej wrażliwości dziecka.

 Szeroko doceniane, wysokiej jakości brzmienie MEE Audio zostało przeniesione również do modelu KidJamz KJ45BT, by wspierać rozwijanie dobrych nawyków słuchania u dziecka. Brzmienie słuchawek jest czyste i wyraźne, a jednocześnie gładkie i niemęczące przy długim odsłuchu.Wbudowany mikrofon pozwala dziecku brać udział w zajęciach zdalnych, przeprowadzać rozmowy z rodziną lub znajomymi podczas grania w gry bez sięgania po telefon lub tablet.

 Słuchawki oferują zarówno komunikację przewodową i bezprzewodową. Kompatybilne są ze wszystkimi urządzeniami audio wyposażonymi w bluetooth oraz z urządzeniami wyposażonymi w standardowe gniazdo jack 3.5mm.

 * UWAGA: z limitera głośności, mikrofonu i przycisków można korzystać tylko w trybie bezprzewodowym bluetooth
MEE to skrót od Music Enjoyment for Everyone. MEE Audio to firma założona w 2005 roku z siedzibą USA, w stanie Kalifornia, nieopodal Los Angeles. Słuchawki MEE Audio zdobyły sobie wśród użytkowników amerykańskich for internetowych opinie produktów oferujących wysoką jakość dźwięku przy zadziwiająco niskiej cenie.

Produkty MEE Audio zyskały sobie liczną rzeszę ambasadorów. Od modelki fitness Victorii Lomba przez liczne grono perkusistów takich jak: Cody Stewart, Johnny Michals, Andrew Holzbaur, kończąc na jednym z najbardziej wpływowych bębniarzy młodego pokolenia Joey'ym Muha.