REL Classic 98 - nowy subwoofer w klasycznym stylu HiFi

REL Classic 98 aktywny subwoofer. To połączenie uroku z przeszłości i nowoczesnej technologii. Inspirując się złotą erą stereo, to urządzenie stanowi coś więcej niż tylko hołd dla kultowych projektów REL; to nowe podejście, które łączy estetykę przeszłości z dzisiejszymi osiągnięciami technologicznymi i wydajnością.

Classic 98 to wyjątkowy produkt w ofercie REL, łączący w sobie esencję stylu vintage i nowoczesnych rozwiązań. Nasz Classic 98 dostarcza niepowtarzalnych doznań dźwiękowych dla miłośników dźwięku, którzy cenią zarówno klasykę, jak i współczesność. Choć może nieco ustępować innym modelom REL pod względem prędkości i głębokości basu, to wynagradza to ciepłem i nutą nostalgii. Classic 98 jest gotów towarzyszyć Ci podczas relaksu przy ulubionej muzyce, tworząc przyjemną atmosferę wieczoru.

Design oddający hołd korzeniom

Classic 98 nawiązuje do projektów REL z końca lat 90. Jego naturalny fornir orzechowy przywołuje ducha sprzętu stereo minionego stulecia. Kształt obudowy z subtelnymi akcentami łączy rzemiosło z duchem przeszłości i nowoczesnością. Tylny panel z jedwabnym sitodrukiem i kontrastującymi pokrętłami przenosi nas w czasie, podczas gdy błyszczące logo dodaje mu współczesnego charakteru.

REL Classic 98 picture

Serce Classic 98: Przetwornik 10 cali

Sercem Classic 98 jest 10-calowy przetwornik skierowany w dół, wykonany tradycyjną techniką z papierowych membran. To właśnie on nadaje dźwiękowi tego modelu siłę i głębię, jednocześnie zachowując jego czystość. Chociaż estetycznie nawiązuje do naszych historycznych modeli, jego wydajność jest na najwyższym, nowoczesnym poziomie.

Zalety papierowego stożka: Lekki papier tworzy zewnętrzną część stożka, podczas gdy wewnętrzna nasadka wykonana jest z wysokiej jakości, suszonego na powietrzu papieru, co nadaje Classic 98 wyjątkową dynamikę.

REL Classic 98 picture

Potężna moc i wzmacniacz klasy D

W latach 90. dostarczenie wzmacniacza o mocy 300 W w przystępnej cenie stanowiło wyzwanie. Dziś nowoczesny wzmacniacz klasy D spełnia te wymagania. Jest dynamiczny i wydajny, zachowując przystępną cenę.

Nowoczesna łączność i filtry

REL połączył tę potężną technologię wzmacniacza kalasy D z zaawansowaną łącznością i nowoczesnymi filtrami wejściowymi o szybkiej reakcji wynoszącej 8 ms. Są one intuicyjne i skuteczne, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Wprowadzono również unikalne wersje LimitLess™ Limiters™ i Perfect Filters™, łącząc nowoczesność z nutką vintage.

REL Classic 98 picture

Classic 98 - Doskonałość w swojej klasie

Classic 98 zajmuje wyjątkowe miejsce w ofercie REL,  tuż poniżej modelu T9/x. Oba modele oferują doskonałą wydajność, ale różnią sygnaturą brzmieniową, jaką oferują. Classic 98 to podróż w przeszłość z odrobiną nowoczesności, idealna dla miłośników stylu vintage. Z kolei T9/x to symbol mocy i głębi w eleganckim, nowoczesnym opakowaniu, doskonały zarówno do muzyki, jak i kina domowego.

REL Classic 98 picture

Inne produkty z kategorii subwoofery>>