Seria Esprit EZ od Triangle w nowej kolorystycznej odsłonie!

Daj zaskoczyć się przyjemności jaką zapewnia nowa wersja kolorystyczna dostępna we wszystkich modelach serii Triangle ESPRIT EZ. Kolumny oferowane w najnowszym kolorze Light Oak (jasny dąb) o matowym wykończeniu, doskonale wpisują się w stylistykę wielu nurtów aranżacyjnych. Nie zakłócają atmosfery pomieszczenia, łagodnie wtapiając się w tło.

 

Seria ESPRIT EZ jest prawdziwym ucieleśnieniem filozofii francuskiego producenta Triangle. Oferuje miłośnikom muzyki bezkompromisowe, dynamiczne i żywe brzmienie, które oddaje pełną finezję i piękno każdego utworu muzycznego. Kolumny głośnikowe z serii Triangle ESPRIT EZ są szeroko doceniane za brzmienie łączące wysokiej jakości efekty przestrzenne z bezkonkurencyjną dynamiką. 

W skład serii ESPRIT EZ wchodzą:

 

 

Design, muzykalność, przyjemność

Seria Esprit EZ charakteryzuje się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale również dystyngowanym stylem. Czysty design i ostre linie udowadniają, że siła drzemie w prostej elegancji. Szklane podstawy z perforowaną, gumową wkładką absorbującą drgania obudowy zapewniają optymalną pracę kolumny na każdym rodzaju powierzchni.



Muzyka brzmi jak zażyczył sobie tego kompozytor

Aby zapewnić najwyższą jakość średnich tonów przy zachowaniu mocnego, głębokiego basu, Triangle stworzyło półzawinięte zawieszenie głośnika średniotonowego, wykonane z unikalnego połączenia: pianki i gumy. Zmniejszenie szerokości zawieszenia pozwoliło na powiększenie powierzchni membrany, co pozytywnie odbiło się na efektywności oraz poziomie zniekształceń głośnika. Dodajmy do tego odpowiednio wyprofilowany stożek z masy celulozowej dla lepszego rozpraszania.

Całość sprawia, że głośnik uzyskuje bezkonkurencyjną dynamikę, a przy tym bierze na siebie cały ciężar przetwarzania zakresu średniego pasma, aby głośniki niskotonowe nie brały udziału w przetwarzaniu wokali. Pozwala to zapobiec nadmiernemu udziałowi niskich tonów w całościowej prezentacji dźwięku.

 

Seria Esprit EZ od Triangle w sklep.RMS.pl >>

 

 

W 1980 roku Renaud De Vergnette, pasjonat sztuki i muzyki, opracował w swoim skromnym warsztacie innowacyjny głośnik 1180. Następujące po tym kolejne nowe, odważne projekty wypełnione innowacjami technologicznymi pozwoliły firmie TRIANGLE zabłysnąć we francuskim sektorze high-fidelity.

Obecnie TRIANGLE to jeden z najstarszych francuskich producentów kolumn dedykowanych do stereo i kina domowego. Należy do wąskiego grona producentów, którzy sami projektują i produkują przetworniki używane w swoich kolumnach. Misją firmy Triangle niezmiennie od 40 lat jest produkowanie urządzeń o jak najlepszej jakości dźwięku.