Odtwarzacz sieciowy Cambridge Audio MXN10 oraz przetwornik cyfrowo-analogowy DacMagic 200M w końcu także w czerni

Cambridge Audio, brytyjski producent komponentów hi-fi, zapowiada wprowadzenie koloru czarnego jako opcji do kolejnych swoich urządzeń: Cambridge Audio MXN10 oraz przetwornik cyfrowo-analogowy DacMagic 200M już niedługo będą dostępne w specjalnej edycji w wykończeniu Black on Black. 

Odtwarzacz sieciowy MXN10 i nagrodzony EISA przetwornik cyfrowo-analogowy DacMagic 200M będą teraz dostępne w czarnej, matowej aluminiowej obudowie. Nowa wersja kolorystyczna prawdopodobnie ucieszy niejednego miłośnika dobrego brzmienia, który teraz łatwiej zintegruje urządzenia Cambridge Audio z posiadanym systemem audio. Cambridge Audio MXN oraz DacMagic 200M można nabyć oddzielnie lub stworzyć z nich kompaktowy system stacjonarny, który sprawdzi się równie dobrze w domu z parą aktywnych głośników, jak i z dobrej jakości słuchawkami.

Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ze wzmacniaczem słuchawkowym i Bluetooth aptX HD, DacMagic 200M poprawi jakość dźwięku z cyfrowych źródeł muzyki, takich jak komputery lub odtwarzacze CD podłączone do dowolnego systemu audio. Cambridge Audio MXN10 natomiast to streamer z Bluetooth 5.0, który w środku jest identyczny jak Cambridge Audio AXN10, tylko w mniejszej obudowie. 

 

Specyfikacja techniczna urządzeń pozostaje bez zmian. Użytkownicy zyskują jedynie opcję wyboru wykończenia w nowej wersji kolorystycznej. 

Cena i specyfikacja Cambridge Audio DacMagic 200M w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Cambridge Audio MXN10 w sklep.RMS.pl >>