Kolejne urządzenie marki WiiM: zintegrowany wzmacniacz stereo z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym WiiM Amp

WiiM Amp to zintegrowany wzmacniacz stereo pracującym w klasie D z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym. Wykorzystuje wysokowydajny układ TPA3255, zapewniający dużą moc wyjściową, aż 100W na kanał przy 4 Ohm lub 60W przy 8 Ohm.

 wiim amp

Wielofunkcyjny streamer
WiiM Amp wyróżnia się kompaktową budową i wysoką wydajnością. Urządzenie to umożliwia łatwe odtwarzanie muzyki za pomocą różnych protokołów: DLNA, AirPlay 2, dwukierunkowy Bluetooth lub Chromecast. Dzięki temu otrzymujesz łatwy dostęp do swojej biblioteki muzycznej, niezależnie od tego, czy jest ona przechowywana na komputerze, serwerze NAS czy smartfonie. Kontrola urządzenia i odtwarzanie są bardzo proste dzięki aplikacji mobilnej WiiM Home, która daje również dostęp do ulubionych platform streamingowych, takich jak Spotify, Tidal, Deezer i Qobuz.

wiim amp

 

Potężny wzmacniacz stereo
Wewnątrz WiiM Amp znajduje się układ o wysokiej wydajności typu Class D TPA3255, zdolny do dostarczenia imponującej mocy 2x100W przy obciążeniu 4Ω lub 2x60W przy obciążeniu 8Ω. To sprawia, że WiiM Amp doskonale nadaje się do zasilania głośników podstawkowych lub małych kolumn podłogowych. Dzięki starannie zaprojektowanemu układowi, wzmacniacz WiiM Amp oferuje precyzyjną i dynamiczną reprodukcję dźwięku. Brzmienie urządzenia możesz dostosować przy pomocy wielu zdefiniowanym profilom korekcyjnym i 10-pasmowemu korektorowi parametrycznemu.

wiim amp

Odtwarzanie sieciowe i Bluetooth
WiiM Amp oferuje wiele opcji łączności. Łączność bezprzewodowa dostępna jest poprzez Wi-Fi lub Ethernet RJ45. Wsparcie dla protokołów DLNA, AirPlay 2, Spotify Connect i Chromecast pozwala na łatwy dostęp do muzyki przechowywanej w sieci, niezależnie od tego, czy jest to na komputerze, serwerze NAS czy smartfonie. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 pozwala na przesyłanie muzyki ze sparowanych urządzeń mobilnych lub łączenie WiiM Amp z bezprzewodowymi słuchawkami lub aktywnymi głośnikami Bluetooth.

wiim amp

 

Szeroki dostęp do aplikacji streamingowych
Po podłączeniu WiiM Amp otrzymasz dostęp do wielu aplikacji streamingowych, takich jak Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, Amazon Music, TIDAL, Deezer, Apple Music i Napster. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych, takich jak iHeartRadio i TuneIn.

WiiM Amp zawiera również Chromecast Audio, który pozwala użytkownikom przesyłać YouTube Music, dźwięk z telewizji, stacje radiowe, podcasty i treści lokalne bezpośrednio z dowolnej ulubionej aplikacji obsługującej Chromecasta. Producent zapowiada, że także Roon Ready będzie wkrótce obsługiwany, tak jak zostało to niedawno ogłoszone dla wcześniejszego modelu - WiiM Pro.

Bogaty wybór złącz
Oprócz łączności bezprzewodowej wzmacniacz stereo WiiM Amp oferuje szeroki zakres złączy, które pozwalają na integrację z większością systemów audio. Wśród wejść znajdują się gniazda stereo RCA, optyczne Toslink, HDMI ARC do podłączania telewizora oraz USB-A do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych. Do wzmacniacza można również podłączyć dodatkowy subwoofer aktywny dzięki wyjściu subwooferowemu.

 

wiim amp

Integracja Multiroom
WiiM Amp może być używany jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z innymi urządzeniami do stworzenia systemu multiroom. Przy pomocy aplikacji WiiM Home pozwala to na rozprowadzanie muzyki po całym domu z centralnego punktu kontroli. Odtwarzanie i głośność można ustawić synchronicznie dla wszystkich urządzeń lub niezależnie dla każdego urządzenia.

Sterowanie za pomocą aplikacji, pilota lub asystenta głosowego
Aplikacja mobilna WiiM Home umożliwia łatwe, intuicyjne sterowanie zdalne odtwarzaną muzyką oraz daje dostęp do kompatybilnych usług streamingowych. Jeśli wolisz tradycyjne sterowanie wzmacniaczem, do WiiM Amp dołączony jest klasyczny bezprzewodowy pilot.

WiiM Amp jest także kompatybilny z asystentami głosowymi: Google Assistant, Amazon Alexa i Siri. Możesz kontrolować urządzenie głosem, łącząc je z głośnikiem kompatybilnym z jednym z tych systemów lub korzystając z mikrofonu wbudowanego w pilocie.

Kompatybilność z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google, pozwala na bezproblemowe zarządzanie wyborem muzyki, regulacją głośności i odtwarzaniem. WiiM Pro Plus jest sprzedawany w pakiecie z pilotem głosowym.

Specyfikacja WiiM Amp w sklep.RMS.pl >>

Inne urządzenia marki WiiM na sklep.RMS.pl >>