2-drożne Magnat Signature Edelstein

Magnat Signature Edelstein to 2-drożna kolumna podstawkowa z bas reflexem, wyposażona w 1-calowy przetwornik wysokotonowy z kopułką tekstylną z wyjątkowo szerokim zawieszeniem (zwanym „Spherical Wave-Guide”), który został specjalnie zaprojektowany w celu skuteczniejszego rozpraszania wysokich częstotliwości i minimalizowania wibracji. 4,5-calowy przetwornik średniotonowo-niskotonowy, który Magnat nazywa „arcydziełem reprodukcji dźwięku bez zniekształceń”, posiada konstrukcję typu „3L Sandwich”.

KRYSTALICZNIE CZYSTE WYSOKIE TONY
Magnat Signature Edelstein wyposażono w 1-calowy przetwornik wysokotonowy z kopułką  tekstylną z wyjątkowo szerokim zawieszeniem (zwanym „Spherical Wave-Guide”), który został specjalnie zaprojektowany w celu skuteczniejszego rozpraszania wysokich częstotliwości i minimalizowania wibracji. 


2-częściowy tweeter z wyjątkowo szerokim dźwiękiem przestrzennym poprawia rozproszenie częstotliwości powyżej 20 kHz, zapewniając bogatą i wciągającą scenę dźwiękową. Specjalnie obliczony „sferyczny przewodnik falowy” zintegrowany z solidnym aluminiowym panelem przednim gwarantuje optymalne wzorce promieniowania, a zamocowanie go bezpośrednio do panelu przedniego, minimalizuje niepożądane wibracje. Wysokowydajny system magnesów neodymowych zapewnia wyjątkową dynamikę i rozdzielczość.

 MOCNY I PRECYZYJNY BAS
Skrupulatnie zaprojektowany 4,5-calowy przetwornik średnioniskotonowy, który Magnat nazywa „arcydziełem reprodukcji dźwięku bez zniekształceń”, posiada innowacyjną konstrukcję typu „3L Sandwich”.  Membrana typu "3L Sandwich” składa się z warstw ceramiki, magnezu i aluminium, a wykończona jest odwróconą osłoną przeciwpyłową, co gwarantuje sztywność i wewnętrzne tłumienie. W połączeniu z cewką drgającą Kapton, zapewniającą stabilne dostarczanie prądu i umieszczoną w niemagnetycznym, odlewanym ciśnieniowo aluminiowym koszu, który dba o absolutną stabilność. Kolumny podstawkowe Magnat Signature Edelstein są w stanie zapewnić niezwykłą klarowność i wydajność, szczególnie gdy bierze się pod uwagę ich rozmiar.

 

 ZWROTNICA KLASY PREMIUM
Zwrotnica została zoptymalizowana pod kątem fazy oraz amplitudy i przeprojektowana w celu uzyskania jeszcze doskonalszego brzmienia. Sekcja niskośredniotonowa o niskiej impedancji minimalizuje straty elektryczne, podczas gdy wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie z miedzi beztlenowej o dużym przekroju zapewnia nieskazitelną transmisję sygnału. Głośniki wyposażono w frezowaną aluminiową listwę zaciskową z pozłacanymi terminalami śrubowymi, które pasują do szerokiej gamy kabli głośnikowych i są łatwe w montażu. 

 

 DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Efektowny aluminiowy panel przedni jest obrobiony maszynowo i polerowany, tworząc ładną i wytrzymałą budowę. Podwójna płyta podstawy, składająca się ze szkła akrylowego i warstw solidnego aluminium, skutecznie usuwa wibracje z komory akustycznej, dodając jednocześnie elegancji całemu projektowi. Specjalnie powlekany port Airflex zapewnia optymalną charakterystykę basów. 

Głośniki Magnat Signature Edelstein zostały starannie zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Każdy komponent został starannie zoptymalizowany pod kątem wyjątkowej wydajności w całym spektrum pasma. Solidną obudowa z płyty MDF dostępna jest w wykończeniu satynowej czerni (Black Satin) lub satynowej bieli (White Satin). Głośniki posiadają materiałowe, zdejmowane magnetyczne maskownice.

Specyfikacja Magnat Signature Edelstein w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny podstawkowe w sklep.RMS.pl >>