Technics poszerza ofertę sklep.RMS.pl

Firma Technics, założona w 1965 roku, to jeden z najbardziej uznanych producentów sprzętu audio na świecie. Od samego początku firma zdobyła uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i wysokiej jakości dźwięku. Jej zaangażowanie w rozwijanie najnowszych technologii sprawiło, że Technics stał się liderem w dziedzinie profesjonalnych systemów audio.

 

Dyrektor produkcji Koichi Miura

Technics jest najbardziej rozpoznawalny dzięki swoim gramofonom, a zwłaszcza legendarnym modelom z serii SL-1200. Pierwotnie stworzone dla profesjonalnych DJ-ów, szybko zdobyły popularność wśród audiofili ze względu na swoją precyzję, niezawodność i znakomitą jakość dźwięku. 

Specyfikacje i cena gramofonu Technics SL-1210GAE w sklep.RMS.pl >>

Gramofony serii SL-1200 w sklep.RMS.pl >>

Oprócz gramofonów, Technics produkuje też szeroką gamę innych sprzętów audio, w tym wzmacniacze, kolumny głośnikowe, słuchawki, czy odtwarzacze CD.

Specyfikacja i cena Amplitunera stereo Technics SA-C600 w sklep.RMS.pl >>

Produkty Technics w sklep.RMS.pl >>

Po krótkiej przerwie w produkcji, Technics powrócił na rynek z nowoczesnymi modelami, kontynuując tradycję wysokich standardów jakości i pasji do doskonałego dźwięku. Firma nie tylko utrzymuje swoją pozycję lidera, ale także unowocześnia i wprowadza nowe technologie, takie jak bezrdzeniowe silniki napędu bezpośredniego, zaawansowane technologie kontrolowania obrotów i innowacyjne rozwiązania w zakresie izolacji drgań.

 

Specyfikacje i cena Technics SB-G90M2 kolumny podłogowe w sklep.RMS.pl >>

Specyfikacje i cena Technics SB-C600 kolumny podstawkowe w sklep.RMS.pl >>

Technics aktywnie wspiera  także inicjatywy związane z kulturą muzyczną i rozwojem talentów. Partnerstwo z DMC World DJ Championship oraz Red Bull BC One to wyraz zaangażowania firmy w rozwijanie i promowanie sztuki DJ-skiej oraz kultury hip-hopowej. Poprzez te inicjatywy Technics nie tylko dostarcza sprzęt najwyższej jakości dla profesjonalistów, ale także inspiruje i wspiera rozwój zdolności artystycznych w środowisku muzycznym.

fot. Jeff Straw

 

Z ponad 55-letnim doświadczeniem, Technics to nie tylko marka, ale także symbol pasji do doskonałego dźwięku i nieustającego dążenia do doskonałości w dziedzinie audio.

 
 
Sukcesywnie dodajemy produkty do naszej oferty marki Technics. W razie zainteresowania produktem, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt 85 747 97 50