Morel Sopran 934: Sztuka dźwięku i piękno formy

Morel Sopran 934 to wykonane z precyzją i troską kolumny podłogowe klasy audiofilskiej z 9-calowymi przetwornikami niskotonowymi. Są ucieleśnieniem niezachwianego zaangażowania producenta w dostarczanie audiofilom i entuzjastom kina domowego niezrównanej jakości dźwięku oraz prawdziwie luksusowej estetyki.


 

Innowacyjna inżynieria i ręcznie wykonane przetworniki

Sopran 934 są wyposażone w innowacyjną technologię, która przesuwa granice tego,  jest możliwe w systemach audio wysokiej klasy. Obudowy kolumn wykonane są za pomocą precyzyjnej maszyny CNC oraz wyposażone w skuteczne wewnętrzne usztywnienia, które redukują podbarwienia powodowane przez obudowy i niepożądany rezonans. Niestereotypowa konstrukcja obudowy "przystrojona" jest materiałami rodem z ery kosmicznej, takimi jak przetworniki kompozytowe z włókna węglowego o konstrukcji typu "sandwich" i ponadgabarytowe tytanowe cewki napędzane neodymowym magnesem. Wszystko to zapewnia wyjątkowo niskie zniekształcenia oraz najlepszą w swojej klasie wydajność. Kolumny podłogowe Sopran 934 osiągają wyjątkowo wysoki poziom dokładności i precyzji, wydobywając z Twojej ulubionej muzyki najdrobniejsze niuanse, czym zapewniają urzekające i emocjonalne wrażenia słuchowe.

 

Dźwięk

Sopran 934 to coś więcej niż tylko wysokiej klasy system audio. To brama do świata emocjonalnej więzi i muzycznego zanurzenia. Słuchanie muzyki na tych kolumnach głośnikowych przeniesie Cię prosto do serca spektaklu. Poczujesz każde uderzenie, każdy rytm i każdą nutę, jakbyś był w jednym pokoju z muzykami. To emocjonalne połączenie z muzyką jest po prostu niezrównane, co czyni ją idealnym wyborem dla audiofili i melomanów - czyli osób wymagających od audio tego, co najlepsze.

 

 

 

Design

Skrupulatnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane kolumny to efekt najlepszych technologii opracowanych przez Morel. Projekt obudowy inspirowany jest kultowym flagowcem producenta - Fat Lady. Wyróżniają go delikatne krzywizny linii, dyskretne detale i nowoczesna estetyka, która idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Sopran 934 to także wizualne arcydzieło. Obudowy oferowane są w precyzyjnie pomalowanych lub naturalnych wykonczeniach z forniru, z kilkoma opcjami barw drewna i żywicy epoksydowej do wyboru. Dostępne są również niestandardowe kolory, więc istnieje możliwość dostosowania koloru obudowy do swojego unikalnego stylu i gustu.