iFi GO bar Kensei: Odkryj to, co zostało utracone

GO bar Kensei to pierwszy na świecie ultraprzenośny przetwornik cyfrowo-analogowy wyposażony w renomowaną technologię K2HD. Inżynierowie dźwięku JVC porównali wiele oryginalnych masterów z sub-masterami ze słuchu, aby dodać harmoniczne utracone podczas digitalizacji; przywracając muzykę do stanu znanego z oryginalnego wzorca.

Firma iFi Audio, znana z wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych (DAC) i wzmacniaczy słuchawkowych, ogłasza premierę swojego najnowszego produktu: iFi GO bar Kensei. Od momentu swojego założenia w 2012 roku, firma zdobyła uznanie za innowacyjne podejście do projektowania, korzystając z najnowszych technologii i lat doświadczenia, aby dostarczyć produkty oferujące doskonałe brzmienie w atrakcyjnych cenach.

GO bar Kensei to nie tylko kolejny przetwornik DAC. Przypomina legendarny miecz starannie wykuty dla Kensei, oddając hołd mistrzowi szermierki. Producent skupił się na klarowności, równowadze i wyrafinowaniu, aby zapewnić doświadczenie, które przecina hałas codziennego życia i ujawnia prawdziwą esencję muzyki. Tak jak każdy Kensei potrzebuje idealnego ostrza, tak każdy audiofil zasługuje na świetny DAC.

Technologia K2HD pozwala na korygowanie kształtów fal i generowanie harmonicznych, przybliżając dźwięk bliżej jego analogowej wersji. Pomimo nieskazitelnej czystości, nagrania cyfrowe czasami wydają się emocjonalnie płaskie i pozbawione życia. Rozwiązaniem jest właśnie technologia K2, która wprowadza bogate, naturalne zniekształcenia harmoniczne do sterylnego dźwięku cyfrowego, dodając organiczność i naturalność niespotykaną nigdzie indziej. Najnowsza wersja technologii K2, znana jako K2HD, przywraca naturalne zniekształcenia harmoniczne i dźwięki powyżej 22 kHz, co zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do oryginalnego wzorca.

GO bar Kensei został wykonany z japońskiej stali nierdzewnej dla maksymalnej sztywności i wytrzymałości całej konstrukcji. Na froncie znajduje się logo Kensei, a z tyłu odświeżone ułożenie diod LED. W środku znajdziemy nowy układ zasilania oraz dokładniejszy zegar femtosekundowy.

Dodatkowo, GO bar Kensei jest wyposażony w funkcje XBass+ oraz XSpace, cztery filtry cyfrowe, a także obsługuje najwyższej jakości formaty dźwięku, w tym DSD256, PCM384 i MQA. Wszystko to sprawia, że GO bar Kensei stanowi doskonałe narzędzie dla wymagających audiofili.

GO bar Kensei już dostępny w sklepie RMS.pl. Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym produktem i doświadczenia wyjątkowego brzmienia.